Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kittur Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Kittur Otel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Giresun’un mükemmel manzarasını izlemek, yorgunluğunuzu üzerinizden atmak için konaklama hizmetlerini alabileceğiniz Kittur Otel’inden faydalanarak yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz. 2 yıldızlı tesis hizmetlerine sahip olan otelin tüm odalarında, ücretsiz internet bağlantısı, Yurtiçi ve yurtdışı yayın yapan televizyon kanalları, dâhili santral bağlantısına takılmadan yurtiçi ve yurtdışı görüşmelerinizi yapabileceğiniz açık telefon hizmetini de elenebilirsiniz. Kittur Otel ile geçireceğiniz zamanlarınızdan oldukça memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kittur Otel, 2 adet lüks kral dairesi, 13 adet duble, 35 adet çift yataklı olmak üzere 50 oda ve 100 adet yatak kapasitesine sahip özellikleriyle dilediğiniz zaman sizleri ağırlamaya yetecek büyüklüğe sahiptir. Şehir merkezine ve sahile yakın olan otel ile dinlenmenin en keyifli anlarını yakalayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir daha değil kalmak yakınından geçmem.  1.0

Cenk Ş
Gece kaldım ama geç saat olduğu ve yorgun olduğum için direk odamı alıp uyudum. Fakat sabah kalktığımda odaya şöyle bir göz attım detaylı olarak berbat. Duş alayım dedim banyoya hiç girmeyin sapsarı ve kokuyor. Hemen giyindim üstümü çıktım. Bir daha değil kalmak yakınından geçmem.
Cenk Ş22/06/2016 10:59:00

Temizlikte en son geçen yıl yapılmış galiba.  1.0

Şevket C
Her şey lüks yazmışsınız da hizmet kalitenize hiç baktınız mı ?Ya rezil oldum rezil.Adamlara diyorum ki arkadaş gece ses oluyor biraz daha dikkatli olup uyarsanız bizde rahat uyusak burası otel değil mi tabi ki ses olacak diyorlar.Anca bu kadar rezalet olabilir.Tamam burası otelde otelden başka her şeye benziyor.Sakın gelmeyin buraya.Arabanızda yatın buradan iyidir.Tavırlar falan insanı çileden çıkarır.Temizlikte en son geçen yıl yapılmış galiba.
Şevket C25/03/2016 06:46:40