Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Koç Pansiyon  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Koç Pansiyon
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kıyıköy beldesinin en özel konaklama merkezleri arasında yer alan Koç Pansiyon 5 oda aracılığı ile hizmet vermektedir. Kusursuz planlamalar aracılığı ile farklılığın elde edilmesine imkân tanıyan Koç Pansiyon restoran, araç kiralama, eczane ve doktor hizmeti sunmaktadır. 
Dilerseniz ücretsiz olarak 24 saat boyunca açık ön büro, otopark, plaj, bahçe ve ek yatak hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Koç Pansiyon’un odaları klima, fön makinesi, çalışma masası, TV, uydu yayını, tuvalet ve televizyon aracılığı ile desteklenerek hazırlanmıştır. 
Uygun fiyat aralığı ile hizmet veren tesisimiz profesyonel çalışanları ile tüm isteklerin yerine getirilmesine olanak tanımaktadır.  3 yıldır hizmet veren Koç Pansiyon aracılığı ile sizler de huzurlu konaklama hizmetine merhaba diyebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Karadeniz'in huzuru  4.0

Recep A.
Şehrin gürültüsü kafamın içinde uğuldamaya başladığında hemen eşimi de alarak Karadeniz’ i görmek için Vize’ye geliyoruz. Son iki senedir tercih ettiğim pansiyon tam bir aile işletmesi. Odalarında ve bahçesinde kendi evimizin sıcaklığını buluyoruz. Hava kirliliği yok denilecek kadar az. Karadeniz’ den yüzünüze vuran serin esinti yüreğinizi ferahlatıyor. Pansiyonun önünde deniz manzaralı çardaklara oturarak kahvenizi yudumladığınızda tüm stresinizi atıyorsunuz. Pansiyonun mutfağı çok zengin. Özellikle her yediğim yemeğin içindekileri soruyorum. Sır diye söylemiyorlar. Bu sene öğrendim büyük sırlarını. Pansiyonun arkasında bulunan onlarca sebzeye ev sahipliği yapan bahçeleriymiş. Kafamızı dağıttıktan sonra mutlu bir şekilde ayrıldığımızı ender pansiyonlardan birisi.
Recep A.25/01/2016 19:13:28