Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Konak Beyzade Butik Otel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Konak Beyzade Butik Otel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 113,00 ₺

Konak Beyzade, İzmit körfezi ve Sapanca Gölü arasında ki Kartepe’nin eteklerine kurulmuştur. Yazları güneşi fazlasıyla içinizde hissedeceğiniz, kışları ise kayak merkezlerine yakınlığından dolayı kayak yapabileceğiniz çok yönlü bir oteldir. Konak Beyzade 7 oda ve 16 yatak kapasitesine sahip bir oteldir. Odaları son derece sade ve şık bir şekilde döşenmiştir. Göz yorman materyallerden kaçınılmış, daha çok huzur veren sadelikten ürünler kullanılmaya özen gösterilmiştir. Odalarında; Çalışma masası, ücretsiz Wi-fi erişimi, Tv, eşya dolabı, telefon, banyo, duş ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur.
 Konak Beyzade, Sapanca Gölü’ne 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sizlerde bu huzuru yerinde yaşamak isterseniz valizlerinizi hazırlasanız iyi edersiniz. Bu tatil fırsatı kaçmaz…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika harika harika.  5.0

Seden Ü
Tüm otel personelinin içtenliği, güler yüzü sayesinde bir günlük tatilimizi iki güne uzattık. Muhteşem kahvaltıları ve akşam yemekleri bizleri mutlu ettiği gibi kendimizi evimizde hissettik. Tek ses yoktu geceleri tamamen doğadaki hayvanların sesleri vardı. Harika harika harika.
Seden Ü14/06/2016 09:59:09

Mutlaka gidin!  5.0

Oya Basri
İster aileniz ile gidin, ister tek başınıza kafa dinlemeye gidin nasıl giderseniz gidin ama mutlaka gidin. Bir konak otel şekline getirilen mekan içler açıcı. Eşya dolapları geniş ve rahat. Eşya sığdırabilir miyim derdi,tasası yok.
Oya Basri21/03/2016 11:02:57