Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Korineum Golf Kıbrıs  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Korineum Golf Kıbrıs
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 165,00 ₺

Girne’de beşparmak dağlarına karşı bir konumda yer alan ve 18 delikli golf sahasına sahip olan Korineum Golf Kıbrıs, tatil heyecanına renk katmaya devam ediyor. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan ve hizmette sınır tanımayan seçeneklerle en güzel hizmetleri sunan Korineum Golf Kıbrıs, aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olmanızı sağlayan seçenekleriyle sizleri de ağırlamaya bekliyor. Yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness, spa merkezi, spor salonu gibi alanlara da sahip olan Korineum Golf Kıbrıs’ın tüm güzelliklerinden yararlanarak ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

Kapsamlı hizmetleriyle, güler yüzlü personel kadrosunun sunduğu hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Korineum Golf kıbrıs,">kıbrıs,="" ercan="" havaalanına="" 35="" km.="" uzaklıkta="" yer="" alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Türkiye'de ki oteller bundan kat kat güzel  2.0

Hercai46
Türkiye'de ki oteller bundan kat kat güzel ve hizmetli.Konum açısından da iyi yerde değil.Göründüğü gibi mekan değil açık konuşayim. Bence yurt dışı tatil düşünüyor iseniz kesinlikle otele gitmeden arayıp ön bilgi alın , yoksa pişman olursunuz.
Hercai4623/03/2016 14:29:42