Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kumbağ Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kumbağ Motel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kumbağ Motel, Asosta 22 yıllık tarihi bir geçmişe sahiptir. En önemli misyonları daima müşteri memnuniyetidir. Son derece titiz ve hijyenik olan işletmeciler sizin için en kaliteli şeyleri düşünmüş ve odalarda dekor etmiştir. Kumbağ Motel doğa ile yeşilin buluşma noktasında olduğundan sakin ve huzurlu bir tatil sizi beklemektedir. Otel 42 odası ile hizmet vermektedir. O;dalar değişik dekorlara sahiptir. Ama her birinde konfor en ön plandadır. Dağo ile denizin buluştuğu, bol oksijen kaynağı olan bu otel, sizlere en sağlıklı ve en eğlence tatil fırsatını sunmaktadır. Şehrin gürültüsünden uzak bu sakin yer, kafanızı dinlemeniz için çok iyi bir fırsattır. Görkem ve doğallık bir arada.. Kim böyle bir tatil istemez ki? İşte size fırsat. Deneyimli işletmecileri ile tatilinize büyü katacak, mükemmel bir tatil yaşayacaksınız. Sizler için en güzelini, kalitelisini yapmak için çabalamakta, kendisini geliştirmektedir. Kumbağ Motel, ücretsiz park alanına sahiptir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel tesis  4.0

Emrah K
Geçen kış sezonunda iş seyehati sebebi ile bu tesiste 5 gün boyunca konakladım, memnun bir şekilde ayrıldığım tesislerden biri oldu burası. Denizi de çok güzel, oldukça temizdi. Burada insan huzur buluyor, sakin ve sessiz bir yer olması çok güzel bence. Eğer biraz kafa dinleyeyim diyorsanız kesinlikle gelin bir deneyin derim, tek kelime ile mükemmel bir yer.
Emrah K21/06/2016 15:57:40

ehhh.  2.0

Ayla O.
Yaz tatil sezonunda gittik ve otel oldukça kalabalıktı. Sakin ve sesiz olur diye düşünmüştük ama bu anlamda yanıldık ne yazık ki… Otelin odaları klasikti. Öyle aman aman bir konfor beklemeyin. Fiyatı düşünülürse zaten fazlaca bir beklentiye girmek hata olur. Beş yıldızlı bir otel değil nihayetinde. Denizi Assos’un birçok yerinde olduğu gibi taş doluydu. Yani oraya gidecekseniz deniz ayakkabısı almayı kesinlikle unutmayın. İskelesi vardı ama ilk bakışta bir insanda güven telkin etmiyor. Sanki zor ayakta duruyor gibi. Yenisi yapılmalı mutlaka. Sıradan bir tatildi. Pek bir şey anlamadık. Ne tam eğlendik, ne tam dinlendik. Ancak “eh işte “ denebilecek bir tatil.
Ayla O.17/03/2016 14:47:53