Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kur Otel Sanatorium Health & Spa Resort Thermemaris  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Kur Otel Sanatorium Health & Spa Resort Thermemaris
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 242,00 ₺

İşte gerçek doğa severler için donatılmış, enfes manzarasına doyamayacağınız, tek şikayetinizin ayrılmak olacağı muhteşem bir otel. Kur Otel Sanatorium Health & Spa Resort Thermemaris. Şimdi buraya gelin ve otelimize girmeden yalnızca etrafa şöyle bir göz atın. Tatilinizin başlığını attıktan sonra sizleri uzun bir paragrafta muhteşem deneyimler bekliyor. Hayatınızda bir daha rastlayamayacağınız kadar harika bir doğa ve kaliteli hizmet anlayışına sahip otelimizde Nil kaplumbağaları sizlere merhaba diyor. 
Kur Otel Sanatorium Health & Spa Resort Thermemaris Dalaman otogarına 10 km mesafededir. İlçe merkezine 8 km ve ayrıca Dalaman Havaalanına ise yalnızca 4 km uzaklıktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fiyatı düşürün biraz.  2.0

Tülin H
Yer güzel ama fiyat konusunda kazık yediğimizi düşünüyorum. Bu paralara bu hizmetin daha iyisi olursa tamam derim ama aldığınız paraya göre verilen hizmet değmedi. Tamam odalar güzel, temizlik güzel fakat orta dereceli insanlar nasıl kalacak onu merak ediyorum. Fiyatı düşürün biraz.
Tülin H26/05/2016 08:35:47

Memnun edici hizmet  3.0

Doğanay A
Huzur dolu bir manzaraya şahit olmak isteyenlerdenseniz bu oteli seçin derim. Doğa güzellikleri ile ünlü olan bu otele bayılacaksınız. Otelin konumu gerçekten harika. 6 gün 5 gece boyunca bu otel de konakladım ve en ufak bir şeyden bile şikayetçi olmadım. Zaten personellerin hizmet anlayışı a sınf kalite de. Memnuniyeti her şeyden önce tutuyorlar. Bence Kur Otel, Muğla'nın en güzel otellerinden biri. Fiyatlar da idealdi.
Doğanay A01/02/2016 03:21:36