Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kurşunluhan Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kurşunluhan Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 185,00 ₺

Kastamonu yolculuklarınızda, tarihin iç ve dış mimarisini yakından incelemek için 600 yıllık geçmişse sahip Kurşunlu han beldesini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Oldukça eski olan han üzerine kurulu olan Kurşunluhan Hotel, siz değerli misafirlerine tarihi geziler de en iyi şekilde yol gösteren bir rehber olacaktır. İlk yapıldığı anlarda ticaret merkezi olarak faaliyet gösteren Kurşunlu Hotel, modern yapılanmasıyla, odalarında; banyo, wc, televizyon ve kablosuz internet servis hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. 

Butik otel olarak hizmet veren ve konuklarının tarihi değerlere sahip olan ülkemizin ne kadar eski bir yapıya sahip olduğunu bir kere daha hatırlatan Kurşunluhan Hotel ile hem tatil yapacak hem de tarihin gerilerine giderek eski zamanları yaşayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Eşimin tercihi oldu.  3.0

Ömer K
Tama her şey güzel ve fazlasıyla var ama fiyat bana biraz abartılı geldi açıkçası. Bu fiyatlara buradan daha güzel ve özenli yerler var. Neyse eşim istedi bir kere yapacak bir şey yok geldik ve 4 gece kaldık. Yine de teşekkür ederiz.
Ömer K20/06/2016 13:05:18

birgün mutlaka tekrar gideceğim.  5.0

Özlem Ö.
Hanları sadece dizilerde görüp hep merak etmiş biri olarak böyle tarihi bir handa kalmak benim için çok heyecan verici bir deneyim oldu. Tek kelime ile otelin her taşına BAYILDIM. Ne kadar da zevkli ve hanla uyum içinde dekore etmişler. Tertemiz ve mevsimin tüm soğuğuna rağmen sıcacık oluşu da ayrıca şaşırtıcı. Odaları hem modern imkânlara sahip hem de bir o kadar otantik. Çok ilginç değil mi? şaşkınlık ve hayranlık içinde geçen rüya gibi 3 gün. Özellikle avlunun gece ışıklandırmalar eşliğindeki görüntüsü çok etkileyici. Mutlaka gidilip görülmesi gereken özel bir yer.
Özlem Ö.25/03/2016 23:41:22