Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kuşpuni Dağ Evi  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Kuşpuni Dağ Evi
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Rize’de tatil yapmak isteyenler için en güzel fikirlerden birinin Ayder yaylasında geçirilecek zamanınolduğunu söylemek gerekiyor. Tatilinizin daha keyifli geçmesi için de tabi ki tek tercihinizin Kuşpuni Dağ Evi olması gerektiğini de söylemeden geçmemek gerek. 1996 yılında bu yana konuklarınaKaradeniz güzellikleri ile iç içe tatil yapma keyfi sunan Kuşpuni, oda hizmetleri, kahvaltısı, yemeklerive daha diğer hizmetleriyle unutulmaz bir keyif sunuyor.

Ayder yaylasını net bir şekilde görebileceğiniz Kuşpuni Dağ Evi sayesinde, keyifli zamanlargeçireceksiniz. Eşsiz doğal güzelliklere sahip olan otel, doğal mimarisiyle de konuklarının hayrankalmasını sağlıyor. Yılın 12 ayı, dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz Kuşpuni Dağ Evi hizmetleri ileen keyifli günlerinizi geçirmenin ayrıcalıklarına varacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kaçış...  4.0

Rıza Salih D.
Geçen bahar sonunda oldukça bunalmış ve tabiri caizse alıp başımı kimsenin olmadığı bir yerde inzivaya çekilmek istemiştim. Rize aklımın ucundan bile geçmezken oradaki çok yakın bir arkadaşım durumu bildiğinden beni davet etti. Fakat kimseyi kaldıracak kafada olmadığımdan civardaki otellerden birinden yer ayırtmasını istedim. Burayı tavsiye etti. Telefonumu kapatıp düştüm yola. Bahar olduğundan doğa canlanmıştı ve her yer yemyeşildi. Otel de gerçek bir dağ evi havasındaydı ki bu gerçekten çok hoşuma gitti. Tam aradığım yerdi. Kafamı dinledim, kimseyle muhatap olmadım. Kitap okudum, müzik dinledim, arada yeşil havayı içime çekip uzun yürüyüşler yaptım. Hiçbir tatilden bu kadar huzurlu, bu kadar dinlenmiş ve kafayı toplamış dönmemiştim daha önce. Kaçmak ve soyutlanmak isteyen herkese önerebileceğim kadar doğa ve huzur barındıran tek yer benim bildiğim.
Rıza Salih D.29/03/2016 00:37:00