Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

La Vie Suite Hotel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

La Vie Suite Hotel
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 130,00 ₺

Eşkişehir'in merkezinde yer alan La Vie Suite Hotel, Espark Alışveriş Merkezi'nin tam karşısındadır.

Anadolu’nun en modern şehri Eskişehir de modernliği ve lüksü size en iyi yaşatacak otel La Vie Suite Hotel. Rahatlık, konfor, temizlik bakımından da son derece güvenilir bir oteldir. Merkezi konumu, kolay ulaşımı, geniş odaları ve samimi, güler yüzlü personeli ile size ev rahatlığı sunmaktadır. Odalarda Tv, mini bar, fön makinesi, Wi-fi, telefon gibi daha birçok çeşitli alternatif sunulmaktadır.

Eskişehir’in göbeğinde bulunan La Vie Suite Hotel, hızlı tren garına, alışveriş merkezlerine, büyüleyici tarihi mekânlara yürüyüş mesafesindedir. Beklentilerinizin ötesinde bir tatil için La Vie Suite Hotel. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

büyüklük değil kalite arayanlara.  4.0

Sinem Özge H.
Eskişehir'deki birçok otele göre daha ufak bir yer. Ama bu benim için bir dezavantaj değil. Çünkü otelin iç alanlarından hiçbirine bu "küçük otel" özelliği yansımamış. Son derece başarılı hizmet, tertemiz odalar ve banyolar, ilgili, güler yüzlü çalışanlar. Daha ne olsun? Üstelik öyle cadde üstü kalabalığından ve gürültüsünden de uzak. sokak arasında mis gibi bir yer. tabi biraz da zevk meselesi. benimle aynı düşüncede ve zevkte olanlar memnun kalacaktır diye düşünüyorum.
Sinem Özge H.19/06/2016 21:56:31

Tavsiyem kalın derim.  4.0

Erkam T
2014 yılının sonlarında arkadaşım ile 1 gece konakladım.Oda oldukça temizdi.Yatak rahat ve banyo tertemizdi.Konum zaten çok merkezi. Fiyatı da verilen hizmete göre gayet iyi ve güzel. Tavsiye edebileceğim merkezi otellerden birisi burası.
Erkam T19/06/2016 11:07:48

Biraz ilgili olun  2.0

Esma Gül K
Yer olarak güzel.Hizmet zaten güzel.Çalışan arkadaşlar biraz daha ilgili olurlar ise daha da güzel olacak.Odam da ses olduğunu söyledim pek de ilgilenen olmadı.Bu duruma bozuldum açıkçası.Biraz daha ilgili olursanız tamam ama bu şeklide tamam bakıyoruz geliyoruz deyip de kulak ardı edilirse bir daha gelmem.
Esma Gül K22/03/2016 08:00:58