Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

La Vue Residence  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

La Vue Residence
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Muhteşem bir boğaz manzarasına açılan pencereleri ile lüks bir konaklama imkanı sunan Cihangir’deki La Vue Residence bünyesinde 7 tane konaklama birimi bulunmaktadır. Bazılarında tam donanımlı mutfak olan modern bir stilde dekore edilmiş konaklama alanlarında misafirlerin ihtiyacına yönelik diğer detayların da titizlikle düşünülüp uygulandığı otel fiyat açısından da yüz güldürüyor. 
24 saat hizmet veren resepsiyonu ve oda servisi bulunan La Vue Residence İstanbul Modern Müzesi ve şehrin nostaljik kısımlarına kalkan tramvayın durağına yürüme mesafesindedir. Havayolu ile otele giriş yapmak isteyen ya da havalimanına gitmek isteyen misafirlerine ek ücret karşılığı transfer hizmeti de sunan otel İstanbul’un en yaşayan bölgesinde yer aldığı için pek çok lezzet noktalarına da oldukça yakınında bulunuyor..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bayan için oldukça ideal  5.0

Nurhayat L
Şirketim iş için gönderdiği İstanbul'da kalmak için burayı ayarlamış. Patronum sağolsun ben bayan olunca her yere göndermiyor. Buradaki arkadaşların hepsi aile sıcaklığında insanlar. Odaları temiz, yemekleri sağlıklı ve güzel ve ayrıca dışarıda işim olduğunda akşam olduğu için personelden yanıma adam bile geldi. Her şey için teşekkür ederim.
Nurhayat L27/05/2016 11:34:52

Boğaz manzarası harilka  4.0

Sercan P
Boğaz manzarası tek kelime ile harikaydı. Mekan hijyenik ve temiz. Resepsiyon 24 saat boyunca hizmet sunuyor. Otel de transfer hizmeti de var. Müşterilere çok iyi davranıyorlar. Memnun edici hizmeti çok beğendim. İş seyahati için İstanbul'a geldim ve 3 gün boyunca bu otelde konakladım. Otel birçok yere yakın konumdaydı. Fiyatı da kalitesine göre ideal. Beğendiğim otellerden biri oldu diyebilirim. Artık İstanbul'a yolum düştüğünde hep bu oteli tercih edeceğim.
Sercan P05/02/2016 00:16:31