Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Lale Pansiyon  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Lale Pansiyon
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 55,00 ₺

Birinci sınıf kaliteye sahip hizmet planlaması aracılığı ile her geçen gün farklılık yaratan Lale Pansiyon Isparta’nın vazgeçilmez adresleri arasında yer almaktadır. Profesyonel çalışma ekibi ile ön plana çıkan Lale Pansiyon kendine özgü mutfağı ile memnuniyet derecesinin artmasına olanak tanımaktadır. Prestij adına farklı aktivitelerin gerçekleşmesine imkan tanıyan Lale Pansiyon aynı zamanda memnuniyet derecesinin de ön plana çıkmasını desteklemektedir.
Tesisimizde plaj, otopark, TV, uyandırma servisi, 24 saat boyunca açık ön büro, jeneratör ve emanet kasa yer almaktadır. Ek ücret karşılığında restaurant, bar cafe, çamaşırhane, ek yatak, havaalanı servisi, oda servisi ve internet hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Sizler de Lale Pansiyon aracılığı hayalinizdeki tatil platformunu gerçeğe dönüştürerek huzurlu günlerin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdare edecek kadardı  3.0

Korhan C
Gecelik konakladım.Tesadüfen durduğum yerdi.Çok gelişmiş hizmet yoktu fakat gecelik kaldığım için bana yeterli geldi.Akşam saatlerinde gelmiştim zaten.Odası temiz ve bakımlıydı.Kalınabilir pozisyonda.
Korhan C17/03/2016 15:38:58