Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Laphetos Resort Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Laphetos Resort Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 230,00 ₺

Kıbrıs Girne’de en güzel hizmet seçenekleriyle tatilinizin istediğinizden daha güzel geçmesini sağlayan Laphetos Resort Otel, konfor, su eğlenceleri, havuz keyfi, spa merkezi, fitness, spor salonu, yürüme parkuru, deniz manzarası ve aradığınız tüm güzelliklere sahip olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Girne’nin en çok tercih edilen otellerinden biri olan Laphetos Resort Otel, restoran, bar, kafeterya, teras manzarası, sahil ve plaja yakın konumuyla istediğinizden çok daha fazlasını elde etmenizi sağlıyor. Tüm bu güzellikleri bir arada yaşamak için erken rezervasyon fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir tatil, keyifli zamanlar ve daha fazlasına ulaşmak isteyenlere hizmet sunan Laphetos Resort Otel, ücretsiz otopark hizmeti sunan bir otel olup, Ercan havaalanına 35 Km. uzaklıktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

güzel ama çok iddialı değil.  3.0

Gülsima D.
Kıbrıs’ı özellikle tatil tesisleri konusunda oldukça iddialı diye bilirdim. Ama bu orada kaldığım 2. Otel ve yurdum otellerinden hiçbir üstünlüğü yok. Genel olarak temiz ve tertipli bir otel. Ama odalarını hiç sevmedim. Çok sönük ve yavan geldi bana. Havuzu standartın biraz üstünde olsa da yaz sıcağında yeterli gelmiyor. Ayrıca havuz civarında o kadar boş alan varken şezlongları sıkış tepiş havuza dolamalarına da pek bir anlam veremedim. Yaz kış kalabileceğiniz bir otel. Nihayet yaz geldi bu arada. Tatile gidecek olan herkese iyi tatiller.
Gülsima D.21/06/2016 19:50:43

erken rezervasyon yaptırırsanız fiyat düşüyor.  4.0

Memduh Artan
Girne'nin en güzel tatil yerlerinden birisi.Tertemiz havası ve suyu.Bulunduğu yerin çevresi doğa zaten.Ben ve eşimin hoşuna giden akşamları terasta güneş batarken suya vurmuş olduğu yakamozu izlemek oldu.Çok ferah ve temiz ortamı var.Yabancılarla pek anlaşamasak da yinede güzel günlerimiz geçti.Fiyatı biraz yüksek bence düzenlerseniz daha iyi olacak.Ama şu da var erken rezervasyon yaptırırsanız fiyat düşüyor.
Memduh Artan23/03/2016 14:32:55