Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Laşet Motel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Laşet Motel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Laşet Motel, Sahara - Karagöl Milli Parkı sınırında yer almaktadır. Laşet' in Kelime anlamı, bölgede eski tarihlerde hüküm sürmüş olan Gürcülerin dilinde "Acı Su" anlamına gelmektedir. Tesisin yanından geçen Laşet Çayının kenarında bölgede Çermik olarak adlandırılan maden suyu çıkmaktadır. Laşet çayının huzurlu sesiyle uyumak ve sabah bol oksijen almış olarak zinde uyanmak için gelen müşterilerimiz her ortamda sürekli olarak memnuniyetlerini belirtmektedirler. Bölgede çermik suyunun böbrek taşlarını eritici bir etkisi olduğu eskilerden beri söylenmektedir. Ayrıca romatizmal hastalıklara da iyi geldiği bilinmektedir. Laset Bungalov Tatil Köyü; Kocabey köyü içerisinde Arsiyan, Genciyan ve Cin dağları manzaralı yeşile boğulmuş çayırlıklar ormanların içerisinde, geceleri samanyolundaki bütün yıldızları görebileceğiniz bir konumdadır. 
Laşet Motel, Bölgede tek olan elit bir müşteri kitlesi tarafından tercih edilmektedir..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Artık 2. evimiz  5.0

Azer E
Ortam, personelin ilgisi, sessizlik ve sakinliği, otelin konumu her şey çok güzeldi. Bu kadar güzel manzarada tatil yapmak yada dinlenmek bizlere çok huzur verdi. 1 yılın bütün yorgunluğu burada 1 haftada çıktı gitti sanki yeniden doğmuş gibi olduk. Daha önce gelmedik ama artık bundan sonra sanırsam ikinci evimiz olacak burası.
Azer E20/06/2016 08:11:34

Doğanın kucağındasınız  4.0

Sertan B
Kapıda beni Yüksel bey karşıladı. Sıcak bir karşılama oldu. Bana çevre hakkın da bilgiler verdi. Harika bir doğa ile karşı karşıya kalmanın verdiği heyecan ile bir han önce otele eşyalarımızı bırakıp gezmek istiyorduk. Akşam yemeği doğal ve güzeldi. Hizmet gayet memnun ediciydi. Bi sorun wi fi de oldu ama önemli değil böyle bir manzara da interneti ne yapalım dedim kendime.
Sertan B27/03/2016 15:37:07