Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Letoonia Golf Resort  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Letoonia Golf Resort
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 240,00 ₺

75 hektar alan üzerine kurulu olan Belek’in en güzide mekanlarından biri de Letoonia Golf Resort’ur. Tatil anlayışına yeni bir çığır getiren otelin güler yüzlü personel hizmeti, konfor ve doğal yaşama dair sunduğu hizmet seçenekleri, deniz, kum ve güneş adına olması gereken tüm ayrıcalıkları ve daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su eğlenceleri, spor ve golf eğitimi ya da oyunu için değerlendirebileceğiniz Letoonia Golf Resort, Antalya’dan 35 Km. uzaklıkta yer alıyor.

Ailece bir tatil, keyifli zamanlar ve yazın en güzel zamanlarını değerlendirmek için tercihleriniz arasında olması gereken Letoonia Golf Resort ile daha eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

memnun kaldık biz.  4.0

Gökce S.
Otelin yemekler süper. Bir arkadaşımın yorumları doğrultusunda buraya geldik ve inanılmaz memnun kaldık. Başka otel aramayın derim.gerçekten aşcıları süper diyecek bir sözüm yok yalnız bir arkadaşım önerdi bize bu oteli ve sonuç olarak inanılmaz memnunkaldık başka belekde gidebileceğiniz tek otel diyebilirim.
Gökce S.23/11/2014 17:24:26