Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Levent Hotel İstanbul  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Levent Hotel İstanbul
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 167,00 ₺

İstanbul’un göbeği Levent’te hastaneler ve özel kliniklerle anlaşmalı olarak çalışan ve sunduğu konforlu hizmetle ayrıcalıkları yaşatan Levent Hotel İstanbul farklı tatil adresiniz. Aile işletmesi olarak hizmet veren oteller, ağırlıklı olarak şirket ve kliniklerle çalışmaktadır. Etiler, Levent, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy, Maslak, İstinye, Sarıyer, Beşiktaş, Şişli ve Taksim bölgelerindeki Sağlık Kuruluşları olan Estetik ve Güzellik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri ve Tüp Bebek Merkezleri gibi sağlık kuruluşlarının yanı sıra, çeşitli bölgelerdeki şirketlerin İstanbul’da görev yapmak üzere gelen misafirlerini günlük, haftalık ve aylık olarak ağırlamaktadır. Levent Hotel İstanbul farkıyla Yurtdışından sağlık kuruluşlarına operasyonlara gelen misafirler kendilerini evlerinde gibi hissederek, hijyen ve temizlik konusunda memnuniyetle ayrılmaktadır. Şirketlerde görev yapan çalışan misafirler, sabah erkenden işlerine gidip, akşam odalarında sükûnet içindeki ortamla dinlenerek memnun kalmaktadırlar. Levent Hotel İstanbul’un Odalarında klima, internet bağlantısı, Uydu Yayını, müzik yayını, HD TV, çay kahve seti ve tam donanımlı bir banyo bulunmaktadır. Alakart restaurant’ında seçkin menü ve enfes yemekleri bulabilecek keyifli bir konaklama yaşayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey için çok teşekkür ederim çok iyi insanlarsınız  5.0

Deniz V
İş gezisi sırasında konakladım ve memnun kaldım burada.4 gece kalma şansım oldu özellikle personeller çok iyi insanlardı. Ne dediysem hemen yapıldı. İstanbul'u çok bilmediğim için gideceğim yerler konusunda da bana çok yardımcı oldular. Her şey için çok teşekkür ederim.
Deniz V02/06/2016 09:30:40

oldukça iyi buldum.  4.0

Reha S.
Birkaç ay önce iş için gittiğimde 4 gece kaldım. Oldukça merkezi bir yerde bulunmasına karşın fiyat olarak da oldukça uygun bir otel. Fiyatını öğrenince insan başta şüpheye düşüyor hizmeti ve odaları konusunda. Ama fiyatının üzerinde bir otel olduğunu söylemeliyim. Odaları yeterli büyüklüğe sahip ve oldukça temiz. Konumuna rağmen sakin bir otel. Personeli de oldukça ilgili. Hem trafik çilesinden kurtuldum, hem iyi bir konaklama yaşadım ve tüm bunlara birçok yere oranla uygun bir fiyat ödedim.
Reha S.05/03/2016 23:03:59