Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Liberty Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Liberty Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Farklılığı ile adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Liberty Hotel aracılığı ile sizler de birinci sınıf konaklama planlamasından yararlanarak harikalar yaratabilirsiniz. Adı ve sahip olduğu tarzı ile marjinalliğin ön plana çıkmasına olanak tanıyan Liberty Hotel 3 yıldızlı konaklama niteliği ile tanınmaktadır. Tesisimiz sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete,  ön büro ve internet aracılığı ile hizmet vermektedir. Ek ücret ödeyerek restoran,  araç kiralama,  emanet kasa, çamaşırhane ve kuru temizleme imkânlarından da yararlanabilirsiniz. 
Tesisimizin tüm odalarında eşya dolabı, banyo, havlu, fön makinesi, klima, internet, TV, uydu yayını ve telefon bulunmaktadır. Kısa zaman zarfı içinde tüm taleplerin yerine getirilmesine olanak tanıyan Liberty Hotel aynı zamanda tüm detaylara dikkat ederek kusursuzluğun ön plana çıkmasını desteklemektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Farklı geldi burası  4.0

Kenan G
Çok iyi bir konumda, çok iyi karşılama, çok iyi davranma. Çalışan arkadaşlar gelen konuklara gerçekten ailesinden biriymiş gibi samimi tavırlarla yaklaşıyor. İstanbul'da kaldığım birçok otele nazaran burası daha farklı geldi bana ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
Kenan G03/06/2016 09:17:32

marjinal bir otel  4.0

Ayçin T.
İnternetten otel araştırırken gördük arkadaşla ve resimlerine baktık oldukça güzel bir yere benziyordu ve rezervasyon yaptırdık. Otele bir geldik marjinal bir görünümü var biz çok sevdik iyi ki burada kalmışız dedik. Odaları çok güzeldi ve en önemlisi rahattı. Büyük bir keyifle kaldık. Rahat ve huzurlu zaman geçirebildik. Akşama yemekleri enfesti, bayılarak yedik biz. Her akşam tıka basa doyuyorduk. Otel dışında zaman geçirsek bile akşam yemeklerine genelde gelmeye çalıştık. Çalışanlarda çok ilgililerdi, işlerini severek yapıyorlardı gördüğümüz kadarıyla. Temiz bir oteldi hem biz severek kaldık ve konumunu da çok sevdik. 3 yıldızlı bir tesis ama oldukça kalite hizmet sunuyorlar.
Ayçin T.11/03/2016 17:08:25