Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Liberty Otel Lara  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Liberty Otel Lara
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Antalya Kundu’da bulunan Lara sahillerinin en gözde oteli Lara Beach Otel, yazı değerlendirmek isteyen konuklarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Üstün hizmet anlayışıyla çalışan otelde temizlik ve hijyene son derece önem verilmektedir. Personel birden fazla dil biliyor ve yerli yabancı birçok turistin sürekli hizmetinde bulunuyor.

Sıcak ve samimi bir ortamın hâkim olduğu Lara Beach Otel, tatilden keyif almak isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor. Kapalı ve açık yüzme havuzu bulunan otelde şezlong ve şemsiye ücretsiz tahsis edilmektedir. Havuzumuz son derece büyük ve geniş olup hem yetişkin ve hem de çocuklar için bölmelere ayrılmıştır. Havuz başında sürekli içecek servisi yapılmaktadır. Şık ve nezih restoranımız sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir adım öndesiniz  4.0

Fatih E
Biz şu an oradayız. Çok sevdik. Her şey çok iyi Ve buradan otelin çalışanlarını hepsini selam gönderiyorum ve teşekkür ederim her şey için. Gayet başarılı hizmetleriniz var ve bu konuda daha önce kaldığımız yerlere göre bir adım öndesiniz sizler.
Fatih E11/06/2016 09:58:57

çokk eğlendim.  4.0

Toprak Ü.
Bazıları tatilde kafa dinlemek isteyebilir. Lara Beach Otel kesinlikle onlar için değil. Ben tatilde daha hareketli, eğlenceli yerleri tercih ediyorum. Tatilimi son dakikasına kadar dolu dolu yaşamak, her anını değerlendirmek ve tüm yıl yetecek kadar eğlenmek. Bu otelde 2 kez kız arkadaşımla bir kez de bir erkek arkadaşımla kaldım. Hepsinde de çok eğlendim. Herkesin eğlence anlayışına uygun bir seçenek bulması mümkün. Spor, deniz, havuz, yeşil alan, hamam, sauna, animasyonlar ve gösteriler. Ne ararsanız var türünden bir yer. Biraz baş döndürücü görünse de ne aradığını bilenler için uygun seçenekler sunuluyor. Yemek ve odalardan bahsetmeyeceğim. Bence çok da önemli değil. Aç kalmıyorsunuz, açıkta da yatmıyorsunuz sonuçta. Ama eğlence tam gaz isteyene.
Toprak Ü.22/03/2016 14:13:19