Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Likya Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Likya Pansiyon
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Muğla Dalyan, yerli ve yabancı turistlerin en çok uğradıkları yerlerden biridir. Doğal bir güzelliği, tarihi anlamdan mekanları ve daha fazlasına sahip olan Dalyan’da konuklarına en güzel seçeneklerle hizmet veren Likya Pansiyon, beklediğinizden daha güzel zamanınızı değerlendirmenizi sağlamaktadır. Farklı bir güzelliği, eşsiz bir mimarisi olan Likya Pansiyon, Kral Kaya Mezarlıkları ve Dalyan nehrinin karşısında yer almaktadır. Tatil ve eğlencenin iç içe sunulduğu güzel pansiyonda, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini değerlendirerek en güzel şekilde zamanınızı geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada yeşilin ortasında konaklama ayrıcalıklarını yaşamak istediğinizde, en nezih güzellikleri bir arada yakalayabilirsiniz. Kanala sıfır bahçesinde akşamın serinliğini değerlendirebilir, istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.Ayrıcalıkları, farklı konsept ve tasarımıyla kendine hayran bırakan Likya Pansiyon, bu yaz ve tüm sene boyunca hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her konuda mükemmel bir yere sahip burası.  4.0

Turan F
Hizmet verenler çok güler yüzlü yiyecekler gayet güzel ve lezzetli konumu harika. Doğal güzelliği zaten bir harika buranın. Saklı kalmış cennetlerden birisi desem abartmış olmam. Gelmeden anlayamazsınız. Her konuda mükemmel bir yere sahip burası. Tavsiye ederiz.
Turan F12/06/2016 08:46:55

Cennet gibi  3.0

Şehriban Y.
Muğla cennet gibi bir il. Beklediğimizin üzerinde hizmet ile karşılaşmadım. Farklı bir mimariye sahip olması oteli ayrıcalıklı kılıyor. Ailem de beni de mutlu eden bir otel oldu. Konaklama açısından uygun gitmek isteyenlere tavsyie edebilirim.
Şehriban Y.20/03/2016 14:26:16