Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Limak Arcadia Golf Resort  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Limak Arcadia Golf Resort
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 127,00 ₺

Kaliteli hizmet, tatil eğlencesi ve yaz keyfine dair aradığınızdan çok daha fazlasını Belek, iskele mevkiinde yer alan Limak Arcadia Golf Resort’an elde edebilirsiniz. Keyifli zamanları yakalamak için eğlence mekanlarının oldukça yoğun olarak müşterilerine sunulduğu konaklama merkezinden beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Sigara içilmeyen odalarında klima, banyo, televizyon ve ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır. Duvarların pastel renkleri, pencerelerinden izleyebileceğiniz doğal manzara, deniz ve havuz manzarası içinizi ferahlatacak. Hizmet standartını kalitesiyle bütünleştiren otelin, yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness, spa havuzu gibi alanları bulunmaktadır.

Su eğlenceleri adına da kapsamlı seçeneklere sahip olan otelde, su kaydırakları, çocuklar için mini kaydıraklar bulunmaktadır. Bununla birlikte kulüp, bar gibi gece hayatını da değerlendirebileceğiniz mekanlara sahip olan Limak Arcadia Golf Resort, hayal ettiğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Türk hamamı, sauna, masaj odası, bay ve bayan kuaför hizmetlerinin yer aldığı otelin kendine ait plajı ve otoparkı da bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yeterli değil  3.0

Doğuş C.
Otelin eski olmasına rağmen odalar yenilenmiş iyi dekore edilmiş. restoran ve lobi çok dağınık buldum. Biraz daha özen gösterilebilirdi. Yemeklerini vasat buldum. Ücretsiz wi fi var fakat çok yavaş bir şekilde işliyordu. Otele sonbahar da geldiğim için kapalı havuzunu kullanmak istedim oda yeterli değildi bana çok ufak geldi. ortalama olarak bir otel diyebilirim.
Doğuş C.24/03/2016 17:03:24

gidin derim  5.0

Mehmet Ayan
Kış olmasına rağmen başarılı bulduk.Bizce yazın daha bol avantajlı olur.Kesinlikle tavsiye ediyorum....
Mehmet Ayan11/03/2016 14:34:13