Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Limonlu Ev Alaçatı  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Limonlu Ev Alaçatı
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 139,00 ₺

Alaçatı’nın tarihi taş binalarından biri olan Limonlu Ev her türlü konforun bulunduğu odalarıyla birbirinden farklı seçenekleri ile hizmete sunulmuştur. Geniş ve ferah odalardan Alaçatı’nın simgesi olan rüzgârgüllerini, limon, yasemin kokuları ve kuş sesleri eşliğinde doyasıya seyredebilirsiniz. Manzarasıyla sizi büyüleyecek, sakinliğiyle huzur verecek ve doğasıyla sizi dinçleştirip tün yılın yorgunluğunu attıracak olan Alaçatı’da Limonlu Ev Alaçatı ayrıcalığıyla tatiliniz unutulmaz olacaktır. Limonlu Ev Alaçatı’nın Her birini Alaçatı’nın doğasında ve otelin çevresinde bulunan birbirinden farklı meyve isimleri ile adlandırdığı odaları, meyvelerin kendileri kadar taze ve doğal olarak tasarlandı. Portakal, Limon, Mandalina, Greyfurt ve Bergamot isimli odalarda sıcak su, wireless bağlantısı, klima, mini bar ve konforlu bir banyo bulunmaktadır.  Limonlu Ev Alaçatı ayrıcalığıyla manzara eşliğinde köy kahvaltısı yapmanın lezzetine varacak zinde bir tatil gününe hazırlanacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kurucusuna teşekkürler  5.0

Ayyıldız42
Fiyatı yüksek diye vazgeçmeyin inanın alacağını hizmet bu fiyata göre kat kat yüksek. Cidden kaliteli ve çok huzurlu bir otel. Kurucusu kim tanımıyorum ama böyle bir yer kurup bizleri ağırladığı için teşekkür ederim.
Ayyıldız4201/06/2016 09:16:25

“Bir tatlı huzur "  5.0

Esra D.
Misafirperverlik ve Nezaketli ağırlama takdir edilesihuzur bulacağınız ve kesinlikle rahat edebileceğiniz sıcak samimi bir işletme yolunuz düşmesin bizim gibi özellikle gidip konaklayın eminim memnun kalacaksınız
Esra D.19/08/2015 07:22:43