Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Lonca Butik Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Lonca Butik Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Tarihi Giresun Kazancılar çarşısında yer alan Lonca Butik Otel, Giresun kalesine 5 dakikalık yürüme mesafesinde misafirlerine konaklama hizmeti sunuyor. Evinizi aratmayacak hizmetlere sahip olan otel, odalarında televizyon, banyo ve internet bağlantısı hizmetlerini de siz değerli konuklarına sunuyor. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm yerleşim merkezlerine yakın olan Lonca Butik Otel, beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaya devam ediyor. Sabah kahvaltısında, yöresel lezzetlerin tadına varabileceğiniz otelin yakın çevresinde yer alan restoranlarda diğer öğünlerde Karadeniz yöresel lezzetlerinin tadını çıkartabilirsiniz.


12 odalı büyüklüğüyle dilediğiniz zaman emrinize amade olan otel ile konaklamada memnun kalacağınız hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Deniz kıyısına yakın olan Lonca Butik Otel’den dilediğiniz zaman çıkarak kısa sürede sahile inebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Okuduysanız yazdıklarımı yeterli geleceğini anlarsınız.  4.0

Yasemin V
Eşimle 3 gece kalma şansımız oldu ve bizler gerçekten her şeyden memnun kaldık. Hem odamız temizdi hemde oda servisi hızlıydı. Birde akşam odamıza çay getirmeleri çok hoş bir durumdu. Yemek konusunda pek damak tadıma uygun değildi ama sabah kahvaltısı gayet güzeldi. Konum olarak zaten mükemmel. Okuduysanız yazdıklarımı yeterli geleceğini anlarsınız.
Yasemin V22/06/2016 10:54:27

Kalınır kalınır iş için olur.  3.0

Burhan N
İş seyahatimizde aynı şirkette çalışan iki arkadaşla kalmıştık.Şirketimiz burayı tutmuş ulaşım sorunu olmadığı için.Genel olarak temiz yer.Bir de hizmet akşam yemeğinde olsun kahvaltıda olsun ve oda servisleri özellikle hem hızlı hem güzel.Zaten 3 gün konakladık.Yer bakımından güzel manzarası var denize.Kalınır kalınır iş için olur.
Burhan N25/03/2016 06:44:07