Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Long Beach Marmaris  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Long Beach Marmaris
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yılın en güzel zamanı hangisidir ? anketi yapılsa pek çok kişinin tatil dilimi cevabını verdiğine şahit olabilirsiniz. Hem dinlendirici hem de eğlendirici zamanları kim sevmez ki?

Tatil yapmak isteyen ebeveynlerin en çok düşündüğü konu çocuklarının yüzmelerine uygun bir yüzme alanı olup olmadığıdır. Long Beach Marmaris," >marmaris,">marmaris,="" bu="" sorunu="" ortadan="" kaldırmıştır.="" Çocuk="" havuzu="" ve="" su="" kaydırağı="" ile="" minik="" misafirlerinin="" de="" güzel="" zaman="" geçirmesi="" için="" gerekli="" çabayı="" sarf="" etmektedir.Odaların hepsinde klima ve balkon mevcuttur. Balkonların bazıları ise havuz manzaralıdır. Klimalı dairelerde ki oturma odasında yemek alanı ve kanepe bulunmaktadır. Her sabah açık büfe kahvaltıdan faydalanabilir, öğle ve akşam yemeklerini restaurantta geçirebilirsiniz. Yemeklerinde Türk lezzetlerinden yana olan Long Beach Marmaris, bar alanında ise seçimini egzotik içeceklerden yana kullanmıştır. Sevdikleriniz ile birlikte hiç zaman kaybetmeden Long Beach Marmaris’i ziyaret edebilirsiniz.

marmaris,">marmaris,="" bu="" sorunu="" ortadan="" kaldırmıştır.="" Çocuk="" havuzu="" ve="" su="" kaydırağı="" ile="" minik="" misafirlerinin="" de="" güzel="" zaman="" geçirmesi="" için="" gerekli="" çabayı="" sarf="" etmektedir.Long Beach Marmaris, Dalaman Havalimanı’na 95 km mesafededir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...