Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Lycus River Otel Pamukkale  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Lycus River Otel Pamukkale
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 104,00 ₺

Kusursuz hizmet aracılığı ile memnuniyetin elde edilmesine olanak tanıyan Lycus River Otel Pamukkale, 257 odaya ev sahipliği yapmaktadır. Lycos Hotel’in tüm odalarında saç kurutma makinesi, balkon, Split Klima, minibar, banyoda telefon, yangın alarmı, balkon ve oda servisi yer almaktadır. Hijyen adına oldukça titiz davranan Lycus River Otel Pamukkale, aynı zamanda yemek çeşitliliği ile farklılık yaratarak özel menüleri ön plana almaktadır.
Sigara içilmeyen oda, 24 saat boyunca açık ön büro, engelli odası, bahçe, oda servisi ve güzellik salonu hizmeti veren Lycus River Otel Pamukkale ile sizler de birinci sınıf kaliteye sahip konaklama platformundan faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Emeğinize teşekkür ederiz  5.0

İbrahim De
2 günlük tatilimizi otelinizde keyifli ve eğlenceli olarak geçirdik. Her şey çok güzeldi fakat odalarda bazı eksiklikler vardı. Bunlar müşterileriniz tarafından size yer yer bildirilmiştir diye tahmin ediyorum.Ama genel olarak kusursuz görüyorum sizleri.Küçük aksaklıklar olabilir insanlık hali sonuçta.Emeğinize teşekkür ederiz.böyle olursanız emim olun sizi tercih eden çok olur.
İbrahim De26/03/2016 09:50:44