Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Manolya Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Manolya Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Kıbrıs’ın en güzel yerlerinden biri de Girne’dir. Burada yeşil, denizin mavisi ve doğanın eşsiz dokusu en iyi şekilde gözlemlenebilir. Girne’ye 11 Km. uzaklıkta yer alan Lapta kasabasında, meşhur beşparmak dağlarını eteğinde konfor ve yaşama dair her şeyi bulabileceğiniz Manolya Hotel, tatilinizde doğayla iç içe kalmanızı sağlayacaktır. Odalarında; televizyon, minibar, ücretsiz Wi-Fi banyo ve WC bulunan otelin, kendine ait yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve su eğlencelerine dair çok farklı alanları bulunmaktadır.

Tüm bunları değerlendirerek gönlünüzce bir tatil yapabilirsiniz. Modern tesis hizmetlerinde müşterilerine ayrıcalıklı keyifler sunan Manolya Hotel’in restoranında, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini değerlendirebilirsiniz. En iyi şartlarda konaklama hizmetleri sunan Manolya Hotel’in ayrıcalıklarını değerlendirerek daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Ercan Havaalanına 35 Km. mesafede yer alan oteli tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kıbrıs'ta tek geçerim.  4.0

Sarper P.
Tüm içtenliğimle söyleyebilirim ki Kıbrıs'ta kaldığım en güzel otel burası. daha önce birkaç kez bilmediğim otellerin fotoğraflarına kanarak Kıbrıs'ta resmen ortada kalmışlığım var. bu nedenle bu otele yorum yapma ihtiyacı hissettim. konumu, pırıl pırıl denizi, kahvaltı ve yemekleri, temizliği ve her an yardıma hazır çalışan kadrosu ile bir tatili tatil yapan her şey burada var. tabi ki tercih size kalmış. ama ben son 3 yıldır tüm tatil ve hafta sonu kaçamaklarımda buradayım. hiçbir terslik yaşamadım çok şükür.
Sarper P.22/06/2016 23:20:43

Tek kelime ile anlatmak gerekirse mükemmel.  5.0

Gölge42
Tek kelime ile anlatmak gerekirse mükemmel.Otel ilk girdiğiniz andan itibaren güleryüz ve samimiyet.Otel sahiplerinin tavırları sanki evimde gibi hissettim kendimi.Diğer yerlerden bir farkı var buranın.Sabah kahvaltı geç saate kadar devam ediyor.Saat 4 e kadar yapılabiliyor.Tabi ki bazı sorunlar yaşandı fakat yetkili arkadaşlar gülerek bütün sorunları hallettiler.Ailem gibi oldular teşekkür ederim herkese.
Gölge4223/03/2016 14:37:43