Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Maritim Pine Beach Resort  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Maritim Pine Beach Resort
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 554,00 ₺

Doğanın muhteşem manzarası, ormanın mis kokusu, denizin mavi dokusu ile tatil yapmanın en ayrıcalıklı keyfini yakalamak isteyenlere özel ayrıcalıklarıyla Belek İleribaşı mevkiinde siz değerli misafirlerini ağırlayan Maritim Pine Beach Resort hayal ettiğinizden daha güzel tatil yapma imkanlarını sunuyor. 6 yüzme havuzu, su kaydırakları ve su parkı imkanlarıyla müşterilerini hayallerine taşıyan otel, tüm olanak ve imkanlarıyla en iyi şartlarda dinlenmek ve zaman geçirmek için size fırsat sunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak, bol oksijenli havası içinde dinlenirken, zamanın nasıl geçtiğine anlam veremeyeceksiniz. Odalarında arayacağınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araç ve gereçlere yer verilen Maritim Pine Beach Resort’da, 2 ana restoran, 2 alacarte restoran bulunmaktadır. Tüm bu fırsatların bir arada bulunduğu otelin kendine ait özel plajı, ücretsiz otoparkı da mevcuttur.

Beklediğinizden daha keyifli bir tatili, doğanın mükemmel dokusu ile iç içe yaşamak isteyenlere özel imkanlar sunan Maritim Pine Beach Resort, Belek şehir merkezine 45 Km. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yemekler daha lezzetli ve çeşitli olabilirdi  3.0

Gül T.
İnternette yapılmış olan yorumlara göre geldim. Daha önce başak bir otelde deneyimim olmuştu. Otele erken saatte gelmeme rağmen beni bekletmeyip odama yerleştirdiler. Oda gayet temiz ve genişti ve beklediğimden daha iyiydi. Oda içindeki dekorlar şık ve göze çok hoş gözüküyordu. Otel misafirlere karşıda çok kibar ve nazikti. Sadece yemek olarak diğer otellere göre geri planda kalınmış daha çeşit ile daha lezzetli olabilirdi.
Gül T.24/03/2016 16:47:27