Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Marmaris Park Otel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Marmaris Park Otel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 92,00 ₺

4 yıldızlı niteliğe ev sahipliği yaparak çalışmalarını sürdüren Marmaris Park Otel şehir merkezine yaklaşık olarak 0.9 KM mesafede yer almaktadır. Kusursuz platformu ile ön plana çıkmayı başaran Marmaris Park Otel, Dalaman Airport’a yaklaşık olarak 42 KM uzaklıkta yer almaktadır. 
Tesisimiz restoran, otopark, 24 saat boyunca aktif ön büro ve çamaşırhane hizmeti sunmaktadır. Marmaris Park Otel’in modern odaları TV ve klima ile donatılmıştır. Tesisimizde disko platformu ve çocuk parkı da yer almaktadır.  
Sahip olduğu prestijini farklılaştırmak adına profesyonel çalışma ekibinin ön plana çıkmasına olanak tanıyan tesisimiz aynı zaman da vizyonunun da gelişmesine olanak tanımaktadır. Sizler de Marmaris Park Otel aracılığı ile sizler de hayalinizdeki konaklama hizmetine merhaba diyebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Burada insanlara değer veren bir aile var.  5.0

Yaşar F
Hem deniz hem de güneş ve hepsi bir arada bu fiyatlara inanın başka yerde yok. Her konuda burası bir adım önde bence. Yeşilliği doğası ve güzel atmosferi ile daha önce yaşamadığım bütün güzellikleri burada yaşadım. Odam temiz ve en önemlisi mükemmel bir manzaraya sahipti. Burada insanlara değer veren bir aile var.
Yaşar F31/05/2016 06:46:49

Yazlık evim sayılır.  5.0

Yalçın B.
Hem deniz hem de havuz keyfini doyasıya yaşadığımız muhteşem manzaraya sahip bir otel. Otelin personeli cana yakın ve çocuk kulübünde çocuklarımız ile çok iyi ilgilendiler. Otelin odalarında huzurlu bir hava var. Balkona çıktığınızda ise kalabalık otellerin aksine ormandan gelen oksijeni hissedebiliyorsunuz. Yeterli eşyalara sahip odalar temizdi. Otelin restoranında yemek yerken en güzel manzarayı görebilmek için yarışabilirsiniz. Yemyeşil bahçede akşam yemeğinden sonra yürüyüş yaparken çocuklar oyun oynuyordu. Akdeniz’ in serin sularına kendinizi bıraktıktan sonra doğruca hamama gidebilirsiniz. Sauna ve masaj hizmeti de sunan otel huzur ve güven veriyor.
Yalçın B.27/02/2016 15:22:44