Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Martı Pansiyon Ören  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Martı Pansiyon Ören
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Martı Pansiyon, Ören’in ilk pansiyonudur. Ve bir aile işletmesidir. Odaları son derece ferah ve temizdir. Size huzur veren bir dizaynı vardır. Sabah kahvaltıları açık büfedir. Ve doğal besinlerle hazırlanmaktadır. Terasında müthiş kahvaltı keyfinin tadına doyamayacaksınız. Hem deniz havası, hem de manzarası ile harika kahvaltılar sizi bekliyor. Martı Pansiyon ev yemeği tarzındaki akşam yemeklerinin e tadına doyum yoktur.  Örenin harika atmosferi ve kaliteli hizmet birleşince ortaya çok güzel şeyler çıkıyor.

Martı Pansiyon şehrin kalabalığından kurtulmak isteyenler için en ideal seçenekleri, kaliteli hizmeti ve sınırsız konaklama ayrıcalıklarıyla yılın 12 ayı kapılarını siz değerli müşterilerine açıyor. Tercihinizi yaparken pansiyonu işaretlemeyi unutmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Muğla Milas Ören mahallesinde yer alan Martı pansiyonumuz aile pansiyonudur. Mükemmel denizi ile oksijen dolu havasıyla harika bir yerdir. Her zaman tercih edebileceğiniz bir pansiyondur.. Ev yemekleri harikadır. Kesinlikle Memnun kalırsınız..  5.0

BÜLENT UMUL
Yukarıda yapılan iki yorumda olumlu ve olumsuz durumlar dile getirilmiş. Bir işletme için yorumlar değerlidir. Yalnız yapılan yorumların bizim işletmemiz ile alakası yoktur ki otelden bahsediliyor. Pansiyonumuz 2016 sezonunu 15 mayıs itibarıyla açmıştır. bu tarihten önce pansiyonumuzda konaklama ve ağırlama mümkün değildi(tadilat nedeniyle). Yorum yapanlardan ricam gereken düzeltmeyi yapmanızdır.Muğla Milas Ören mahallesinde yer alan Martı pansiyonumuz aile pansiyonudur. Mükemmel denizi ile oksijen dolu havasıyla harika bir yerdir. Her zaman pansiyonumuza bekleriz.
BÜLENT UMUL15/06/2016 20:30:21

Ekipler arası plan var  4.0

Sedef V
3 senedir düzenli olarak gittiğimiz bu otel her bakımdan mükemmel bir tatil olanağı sunuyor. Özellikle personelin ilgisi, güler yüzlülüğü ve özverili çalışmaları her bakımdan takdire değer ve size özel olduğunuzu hissettiriyor. Çalışan ekipte bir şey farkettim gerçekten çok uyumlu hizmet veriyorlar. Ayrıca kimse kimsenin işine karışmıyor ve plan var aralarında. Bu konuda çok takdir ettim.
Sedef V13/06/2016 10:05:46

Genel olarak yemek dışında iyi.  4.0

Pervin A
Yer olarak cennet bahçesi ama yemekler berbat.Biraz daha özen gösterin kaç defa midem bulandı.Yani yemeklerden tiksindim artık o derece.Odalar güzel havadar ve temiz.Yemek dışında hiç bir eksi durum yoktu.Çevresi tamamen pozitif enerji ile dolu.Sabahları kahvaltıdan önce yeşillikte temiz havada yürüyüş çok iyi geldi bana.Akşamları da çok iyi bir manzara ve çay keyfi yaptım.Genel olarak yemek dışında iyi.
Pervin A21/03/2016 10:47:08