Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Meltem Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Meltem Pansiyon
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

Doğanın bütün renklerine bezenmiş bir yerde, tatilin en keyifli yönlerini yakalamak için tercih edilebilecek en güzel yerlerden biri Muğla Datça beldesidir. Buraya bağlı olan Hayıtbükü koyu’nda müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunarak daha keyifli zaman geçirmelerini sağlayan Meltem Pansiyon, en ayrıcalıklı yönleriyle hizmet sunmaktadır. Zamanın değerlendirilmesi, denize sıfır mesafede yer almanın keyfi ve daha fazlasına sahip olabileceğiniz bu pansiyonda, kahvaltılar açık büfe servisi ile sunulmaktadır. Pansiyonun geniş ve yeşilliklerle dolu bahçesinde dinlenme adına en iyi şekilde detayları bulabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir tatil, sessizlik ve sükunetin ortasında zaman geçirmek ve sevdiklerinizle baş başa kalmak için tercihlerinizin en başına almanızı önerdiğimiz Meltem Pansiyon’un tüm odalarında; özel banyo, saç kuruma makinesi, televizyon ve wireless erişimi bulunmaktadır. Mükemmel tasarımı, kaliteli hizmetleri ve ayrıcalıklı detaylarıyla en iyisine sahip olmanızda yardımcı olan pansiyon ile çok daha fazlasına ulaşacaksınız.
Beğeneceğiniz hizmet kalitesi, elde etmek istediğiniz güzel tatil günleri ve daha fazlasına ulaşmak için Meltem Pansiyon’u tercih edebilirsiniz. 1+1 apart daireler ve 8 odasıyla sizlere en iyi hizmeti sunan pansiyonun tüm hizmetlerinden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

emekleri özellikle balık ürünlerinin tadına doyamadım.  4.0

Menemen41
Şehir gürültüsünden 2 günde olsa kaçtım ve buraya geldim. Girdiğim ilk andan itibaren personelin ilgisi beni mutlu etti. Sezon kapalıydı geldiğimde ve daha güzeldi. Kalabalık ortamları artık sevmiyorum. Yemekleri özellikle balık ürünlerinin tadına doyamadım. Bir daha görüşmek üzere.
Menemen4130/05/2016 09:45:17

Odalar çıplak kalıyor.  2.0

Oltun Çanga
Çok orjinal bir pansiyon denilemez. Ama normal bir pansiyona göre de fena sayılmaz. Odalar çok çıplak kaldığı için sık sık kirleniyor. Detaya önem vermediklerini düşündüğüm için bu tip eksikliklerin olduğu kanaatine vardım. Biraz daha dikkat edilirse kalınmayacak bir pansiyon imajı vermez.
Oltun Çanga26/03/2016 20:09:02