Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mercanköşk Ayvalık  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Mercanköşk Ayvalık
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ege Rum mimarisinin harika sanatı izlerini hala üzerinde taşımayı başaran 100 yılı aşkın bir ömrü ile Ayvalık’ta siz değerli misafirlerini konuk etmeye devam eden Mercanköşk Ayvalık, beklediğinizden daha konforlu günler geçirmeniz için oldukça güzel bir yapıya sahip. Tatilinizin dilediğiniz gibi geçmesi, rahatlığınız adına her şeyin düşünülmesi, tatil yaparken rahat etmeniz adına oldukça etkili olacaktır. Aradığınız huzuru, beklediğiniz tatil keyfini elde etmek için Ayvalık yolculuğunuzda adını geçmişinden alan Mercanköşk Ayvalık’ı tercih etmenizi öneriyoruz.Konaklamada sınır tanımayanların tercihi Mercanköşk Ayvalık, 10 odalı 3 taş kapılı bir butik otel tipidir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

üzgünüm :(  2.0

Zümra Ş.
Eşimin bu tarihi otelden yer ayırttığını öğrenince o kadar sevindim ki anlatamam. Benim için kaldığım yerlerin lüks olmasından ziyade bir hikâyesi olması daha önemlidir. Binaları insanlar gibi düşünür, hepsinin bir benliği, kişiliği olduğuna inanırım. Hele de böyle özel yapıların. Eşim burayı görünce tam benlik olduğunu düşünüp hemen yer ayırtmış. Ancak üzülerek söylemeliyim ki otel yıllara fazlaca yenik düşmüş. Tarihin tüm tozu üzerine sinmiş sanki. Yıllanmışlık kokusunu her yerde alabiliyorsunuz. Böyle özel bir yapının bu kadar bakımsız kalması çok üzücü bence. Tabi bazı ayrıntılar da internette gördüklerimizle tamamen alakasızdı, o da ayrı.
Zümra Ş.20/06/2016 21:42:15

Genel olarak 7 gün bizlere çok iyi geldi ve dinlendik.  5.0

Leman T
Henüz 1 yaşında olan bebeğimizle Haziran ayında gitmemize rağmen çok güzel vakit geçirdiğimiz ender otellerden biridir. Özellikle mimarisi süperdi ve çok inceledim doğrusu. Bir de yemekleri çok güzel olduğu kadar mide bulandırmayan temizlikte geldi masamıza. Genel olarak 7 gün bizlere çok iyi geldi ve dinlendik.
Leman T19/06/2016 13:03:59

Ailenizle rahat bir tatil yapabilir ve bunun keyfini çıkarabilirsiniz.  4.0

İbrahim D
Rum yapısı olan bu tarihi mekan içince girince farklı atmosfere sahip olduğunu gösteriyor zaten.Bence tatil için en doğru yerlerden biri burası.Tek kelime müthiş.Ailenizle rahat bir tatil yapabilir ve bunun keyfini çıkarabilirsiniz.
İbrahim D22/03/2016 14:12:07