Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mercure İstanbul Altunizade  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Mercure İstanbul Altunizade
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 198,00 ₺

Kadıköy’de hizmet veren tesisimiz Mercure İstanbul Altunizade Hotel yılın her ayında açıktır. Gerek iş gerekse gezme amaçlı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapan Mercure İstanbul Altunizade Hotel sizler için tüm konaklama birimlerinde rahatı ve huzuru bulabileceğiniz temiz ve şık mekânlar oluşturmuştur. Yıllardır aynı hizmet kalitesiyle çalışan tesisimizde personel son derece güler yüzlü ve odalar günlük olarak temizlenmektedir. 
Türk hamamı, sauna ve fitness salonu bulunan otelimizde bütün bir yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Kafe ve lounge hizmetiyle, bar ve gece kulübüyle de sizlere hizmet veren Mercure İstanbul Altunizade Hotel tam anlamıyla bir konaklama yaşamanızı sağlamaktadır. Hızlı giriş çıkış işlemleri, geniş ve şık restoran, ücretsiz otopark, bebek ve çocuk bakım hizmeti gibi hizmetleri de sizlerin rahatı için sunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ortam ve fiyat olarak uygun otel  4.0

Leyla Polat
Gerek ortam olarak gerekse fiyat olarak uygun bir otel.İşlemlerimi kolayca halledip istirahat edebilmiştim. Bekleme yok, memnuniyetsizlik yok. Geleneksel hamam anlayışını klasik hale getirmiş olmaları da gayet güzeldi. Kapalı yüzme havuzlarının varlığı da güzeldi.
Leyla Polat18/03/2016 17:12:23