Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Merit Halki Palace Otel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Merit Halki Palace Otel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 198,00 ₺

Yeşilin en çarpıcı rengiyle boyanmış keyifli bir bahçe içerisinde restore edilmiş şık bir binada hizmet veren Merit Halki Palace Otel 2 yıldız statüsündeki bir tesistir. Marmara denizinin incisi adalardan Heybeliada adresinde yer alan otel bünyesinde farklı özelliklere sahip 43 tane konaklama birimi bulunuyor. 
Muhteşem deniz manzarasının yanında bahçesinde bir de açık havuzu bulunan ve iskeleden yirmi dakikalık bir yürüyüş sonrasında ulaşılan Merit Halki Palace Otel içerisindeki odaların zeminleri halı kaplıdır. Hem bu detay hem de motifli renkli nevresimler sayesinde evinizde olduğunuz hissini uyandıran bu tesiste konaklayarak kısa süre bir ada sakini olduğunuzu farz edeceksiniz. Bünyesinde bir alakart restoran mevcut olan otelde bar ve pastane gibi farklı lezzet noktaları da bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yeri çok yeşillik ve harika havası var  5.0

Akif Gölge
2 yıldız verilmiş bence daha fazlasını hak ediyorlar.Gerçekten yeşilliğe bürünmüş doğa ile iç içe oluşu tamamen farklı bir hava yaratmış durumda.Süper mekan tam kafa dinlemelik.Sıkıldıysanız benim gibi kaçıp rahatlayabilirsiniz.Yeri ve konumu anca bu kadar güzel olabilir.Temizlik açısından da gayet güzel.İlgi deseniz güzel.
Akif Gölge18/03/2016 11:51:28