Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Meydan Pansiyon  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Meydan Pansiyon
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Troya’nın güneyinde konumlandırılan Meydan Pansiyon kusursuz hizmet anlayışına ev sahipliği yapmaktadır. En çok tercih edilen konaklama merkezlerinden Meydan Pansiyon TV odası, restoran, ücretsiz gazete, otopark, bar cafe, internet ve uyandırma servis hizmeti sunmaktadır.
 Meydan Pansiyon’un odaları havlu, fön makinesi, banyo, eşya dolabı, TV ve uydu yayını ile desteklenerek hazırlanmıştır. Ek ücret talebiniz üzerine market ve ek yatak hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Tesisimiz dalgıç okulu, jogging, tenis, sörf, yelkenli ve bisiklet hizmet sağlamaktadır. 
Meydan Pansiyon, Bozcaada’nın enleri arasında yer almaktadır. Meydan Pansiyon aracılığı ile feribot seferlerinden de yararlanabilirsiniz. Rüyalarınızdaki tatili gerçeğe dönüştürerek kendinizi farklı kılmak isteyenlerdenseniz sizler de mutlaka tesisimize merhaba demelisiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir daha değil kalmak kapının önünden geçmem.  1.0

Burhan L
Benim yapacağım yorumu arkadaşın birisi yapmış ve ne diyorsa katılıyorum. Arkadaş bırakın siz bence bu işi. İşi hakkıyla yapan adamlara engel oluyorsunuz. Hayatımın en berbat tatilini sizler yaşattınız bana. Bir daha değil kalmak kapının önünden geçmem.
Burhan L28/05/2016 10:18:58

vasat mekan pek tavsiye etmem.  2.0

Nizam B
Yemekleriniz dışında hiç bir şeyi beğenmedim.Ha pardon birde odalarınız temiz Allah var.Garsonlar maşallah o kadar gülüyor ki ooo harika.Evlat olsa hiç biri sevilmez aha o kadar diyorum:) Yelkenli bisiklet olayı güzel bak doğru.Onuda beğenmedim desem yalan söylemiş olurum.Ama vasat mekan pek tavsiye etmem.
Nizam B26/03/2016 14:14:05