Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mihran Hanım Konağı Butik Oteli  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Mihran Hanım Konağı Butik Oteli
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Edirne’de konaklama ihtiyacı duyduğunuz zamanlar ya da iş gezilerine gitmek durumunda kaldığınızda konaklamada sorun yaşamayacağınız bir oteli sizlere sunmak istiyoruz. Butik otel olarak hizmette sınır tanımayan Mihran Hanım Konağı Butik Oteli ile eşsiz hizmetler altında konaklayabilirsiniz. Otel odalarında standart olarak klima bulunmaktadır. Bununla birlikte; banyo, wc, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Yakın mesafelerde yer alan restoranlarda, Sabah, öğlen akşam yemeklerini yiyebilirsiniz. Mihran Hanım Konağı Butik Oteli farkıyla konaklamada eşsiz huzuru elde edebilirsiniz.
Şehir merkezinde bulunan Mihran Hanım Konağı Butik Oteli, Otogar ve şehir içi ulaşımına yakın mesafede yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sizler bu işi bilen insanlarsınız.  5.0

Kader U
3 gece kaldığım bu konak bence daha önce kaldığım yerlere göre çok daha farklı ve güzel geldi. Direk odama çıktım merak işte ve harika odaydı. Hem temiz hemde gerekli bütün her şey fazlasıyla var. Duş almak için banyoya baktığımda hem temizdi hemde havlularından saç jellerine kadar hepsi vardı. Sizler bu işi bilen insanlarsınız.
Kader U23/06/2016 11:10:35

Tek gece iyi geldi bana  4.0

Şevki Ala
Amacınız kafa dinlemek içinse burası ideal.Sosyal aktivite yok ama çok sessiz ve huzurlu mekan.1 gece sadece öylesine kaldım o kadar.Temizlik orta dereceli fakat rahat.Eşyalar otantik bir hava katmış konağa.Odada bulunan hizmetler bazı yerlere göre daha iyi.
Şevki Ala25/03/2016 11:46:37