Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

More Cafe Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

More Cafe Pansiyon
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 145,00 ₺

Oda ve kahvaltı seçeneği ile hizmet veren More Cafe Pansiyon Büyükada’daki uygun fiyatlı konaklama tesisleri arasında ilk sıralarda geliyor. Feribot iskelesine yürüme mesafesinde bulunan pansiyonun adanın görülmesi gereken yerlerinin başında gelen St. George Manastırı’na uzaklığı ise 3 kilometrenin altındadır.
More Cafe Pansiyon oldukça etkileyici bir binada hizmet veriyor. Şık bir bahçesi bulunan tesiste bazı odaların ortak banyosu olduğu halde bazı odalarının kendine ait banyosu da bulunuyor. Günün her saati cevap alabileceğiniz resepsiyon hizmeti ile birlikte oda servis seçeneğinin de bulunduğu pansiyonda istek üzerine diyet menüleri de hazırlanabilmektedir. Trafik gürültüsü, egzoz dumanı ve şehir hayatının stresinden uzakta huzurun tam kalbinde bir tatil geçirmek için More Pansiyon en doğru adres olacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evimde gibi hissettim.  4.0

Pelin C
Dışarıdan bakıldığında pahalı ve kasıntı bir otel gibi görünse de sahibinin ve çalışanların ilgisi, her konuda yardımcı olma çabaları ve sıcak kanlılığıyla aslında doğru tercih yaptığımızı kanıtlamaya yetti. Bazen bazı şeyler göründüğü gibi çıkmaz. 5 günlük konaklamamız da kendimizi evimizde hissettiren bu otele sonsuz teşekkür ederiz.
Pelin C06/06/2016 14:41:50

adalarda ki evim  4.0

Feride K.
Kafa dinlemek için mükemmel bir köşe burası. Ben işlerden yorulduğumda kaçarım 1 gece kalırım. Ama bazen de şehrin kalabalığı yoruyor, insan şöyle bir nefes almak istiyor. Adalar gibi avantajım var Allahtan yoksa çatlarım ben. Birkaç gün gidiyorum doğa ile iç içe oluyorum, geziyorum bir nefes alıyorum. Bisiklet kiralayıp dolaşmaya bayılıyorum ben, ilkbaharda mis gibi çiçekler arasında gezmenin keyfi anlatılamaz. Hem bu otel çok iyi, samimi ve sıcak bir ortam var. Benim adalardaki evim bu otel. Hem fiyatları da uygun ve hizmet kalitesi gayet iyi olan bir yer. İskeleye yürüme mesafesinde ve denizin o mis kokusuyla uyanmak çok hoş bir duygu.
Feride K.16/03/2016 16:52:21