Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Muses House Boutique Otel Kuşadası  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Muses House Boutique Otel Kuşadası
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

1 yıldızlı bir işletme olan Muses House Boutique Otel Kuşadası daha önce misafir ettiği konuklardan her açıdan tam puan almayı başarmış bir isim. Ev konforu ve samimiyetini bulabileceğiniz tesiste dinlenme alanları ve açık bir yüzme havuzu bulunan yemyeşil bahçe ile Ege mutfağının sağlıklı lezzetlerinin servis edildiği restoran da mevcuttur.
Muses House Boutique Otel Kuşadası butik bir işletme olduğu için benzerini başka yerde bulamayacağınız bir hizmet anlayışına sahip. Özel ve seçkin bir konaklama adına hem konaklama birimlerinde hem de güler yüzlü personelinin sunduğu hizmetlerde kendinizi yazlık evinizdeymişçesine rahat ve huzurlu hissedeceğiniz otelde yalnızca 5 konaklama birimi bulunuyor. 2006 yılından bu yana turizm sektörünün içinde olan otelin Kuşadası merkeze ve Efes Antik Kenti ile Meryem Ana Kilisesi’ne de oldukça yakın bir mesafede yer aldığını ekleyelim

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aileler için çok güzel bir seçim olacaktır.  4.0

Hülya F
Küçük ama şirin bir yer. Tatilimi pek yaşayamadım hava çarptı biraz rahatsızlandım ama en azından çocuklarım çok sevindi ve çok eğlendiler. Yeşillik ile huzurun tam ortasında bir yer. Konuklara saygı ve hitap şekilleri bulunmaz güzellikte. Aileler için çok güzel bir seçim olacaktır.
Hülya F31/05/2016 08:55:17

Sevimli bir yer  4.0

Afet K
Sevimli güzel bir otel. Dikkat çekici açık alana sahip. Buradayken arkeolojik alanları kolaylıkla gezebilirsiniz. Yemeklerin tadı çok güzeldi Denemeye değer tatlar hepsi. Ev sahipleri çok cana yakın insanlar. Özenli ve itinalı davranıyorlar. Bu otel de 5 harika gün geçirdik. Otelin kütüphanesi çok yaratıcı. Bahçesi sizi huzura davet ediyor. Keşke biraz daha kalabilseydim. Her şey için sizlere teşekkür ederim.
Afet K07/02/2016 15:39:58