Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

My Apart Cihangir Apartment İstanbul  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

My Apart Cihangir Apartment İstanbul
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yüz yıllık geçmişi olan tarihi bir binanın restore edilerek konaklama tesisine dönüştürülmesi ile meydana gelen My Apart Cihangir Apartment İstanbul Taksim Metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. Taksim Meydanına da oldukça yakın bir konumda bulunan otel şehrin en hareketli semtinde olması sebebi ile İstanbul’un kendine has akışına karışmak için en uygun lokasyondadır. 
My Apart Cihangir Apartment İstanbul bünyesindeki ahşap zeminli tüm konaklama birimlerinde uydu yayınlarını alan düz ekran televizyon, mikrodalga fırın, ocak, ekmek kızartma makinesi, konforlu dinlenme ve oturma alanları standart olarak bulunmaktadır. Otele yakın mesafede pek çok restoran ve kafeterya olduğu için misafirler kısa sürede diledikleri adrese kolayca ulaşabilir ve otel personelinden de bu konuda rehberlik isteyebilirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gecelik kalımlar için tavsiye ederim.  4.0

Mustafa Cihangir
İş gereği kaldığım bu otelde sessiz ve huzurlu 1 gece geçirdim. Çok inceleme fırsatım olmadı gece geldiğim için ama kaldığım oda çarşaflara kadar temizdi ve rahat uyudum. Şehir oteli olmasına rağmen tek gürültü duymadım. Gecelik kalımlar için tavsiye ederim.
Mustafa Cihangir28/05/2016 09:11:14

Taksim'in vazgeçilmezi  4.0

Yunus Ş
Taksim'de tercih edebileceğiniz temiz ve pak oteller arasında yer alıyor. Odalar da oturma alanları mevcut. En iyi şekilde hazırlanmış. Memnun edici hizmet anlayışı mevcut. Kardeşim ile beraber güzel bir tatil geçirdik. Fiyat da oldukça idealdi. Metro istasyonuna yakın yerde olması çok iyi. Tarihi bir binada yer alıyor kısacası otantik bir havaya sahip. İyi ki gelmişiz dedik. Tekrardan gelmeyi düşünüyoruz.
Yunus Ş05/02/2016 00:48:02