Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nehir Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Nehir Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Büyükada’nın kalbinde tarih ve doğa ile iç içe ancak modern olanaklardan da geri kalmadan bir konaklama şansı yakalamak istiyorsanız Nehir Butik Otel adresindeki yerinizi şimdiden ayırtın. Ada merkezine yürüme mesafesinde yer alan bu otel adanın görülmesi gereken tarihi zenginlikleri ile ada hayatının kendine özgü akışına da oldukça yakın bir mesafededir. 
Oldukça iddialı ve konforlu bir şekilde döşenmiş klima ve televizyon bulunan odaları ve bahçesindeki yüzme havuzu ile dinlenme ve eğlenme adına da birçok imkan vaat eden Nehir Butik Otel misafirleri bisiklet kiralama ve fayton keyfi için de otel personelinden destek alabilirler. Huzurun kapısını çalıp stresi denizin diğer yakasında bıraktığınız bu köşede yılın her mevsimi sizi bekleyen ve sizi tazelenmeden geri göndermeme konusunda kararlı bu özel tesiste konaklamak için erken rezervasyon indirimlerini kaçırmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kısa tatildi ama yeterli oldu.   4.0

Sezer F
Hafta sonu kaçamağı yaparak buraya gelik ve eşimle 2 günde olsa kafa dinledik. Çalışan personelin ilgisi ve doğanın yeşil örtüsü bizleri mutlu ettiği kadar dinlendirdi. Kısa tatildi ama yeterli oldu.
Sezer F06/06/2016 14:24:29

çok dinlendirici bir tatildi  4.0

Kerime K.
İstanbul’da yaşamak bazen çekilmez bir hal alıyor. havası deseniz kirli, çok kalabalık ve gürültülü bir şehir. Öyle çok yoruluyorum ki işten eve, evden işe hatta o bile zulüm haline geldi artık. Trafik çilesi çekilmiyor resmen. Bizim eşimle bu çileden birkaç günlüğüne de olsa kaçıp kurtulma noktamız burası. Adalar İstanbul için bulunmaz nimet bence, özellikle de bizim için. Büyük ada da güzel bir hafta sonu geçirebilmek için bu oteli tercih ediyoruz. Çok rahat bir yer ve odaları çok güzel. Adanın merkezine de çok yakın, çıkıp yürüyoruz biz bir nefes alıyoruz. Çalışanlar çok iyiler bizimle çok güzel ilgilendiler. Ada ile ilgili bilmediğimiz ne varsa yardımcı oluyorlar.
Kerime K.13/03/2016 20:49:35