Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

New Riviera Residences  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

New Riviera Residences
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 230,00 ₺

Kadıköy’ün vazgeçilmezleri arasında öncülüğünü koruyan New Riviera Residences konfor kavramını en üst safhaya çıkararak marjinal formun elde edilmesine imkan tanımaktadır. Özel tasarımlara ev sahipliği yapan New Riviera Residences ulaşım ağlarına oldukça yakın yerde konumlandırılmıştır. Sağlamış olduğu hizmet potansiyeli ile her geçen gün farklılık yaratan New Riviera Residences birinci sınıf kaliteye ev sahipliği yapan konaklama hizmeti sağlamaktadır. Memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına idestekleyen New Riviera Residences uygun fiyat aralığına sahip paketler ile tanınmaktadır.
 Alışveriş merkezine oldukça yakın olan New Riviera Residences aracılığı ile sizler de kısa zaman zarfı içinde hayal ettiğiniz konaklama hizmetinden yararlanabilirsiniz. New Riviera Residence’a mutlaka merhaba demelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel  4.0

İdil K
Bence Kadıköy bölgesinin en kaliteli tesislerden biri olduğunu söyleyebilirim, herşey en iyi şekilde hazırlanmış. Burası benden geçer not aldı. Eşim ile beraber yıl dönümümüzde tercih ettiğimiz tesislerden biri burası. Her yere yakın olması büyük avantaj bence. Buradayken canımız nereye isterse kolaylıkla gidebiliyorduk. Çalışanlarından odaların konforuna kadar her şey mükemmel. Bu kadar kaliteli hizmet sunulacağı aklıma bile gelmezdi. Konforlu bir tesis, kesinlikle denenmesi gerekiyor.
İdil K21/06/2016 11:54:55

ailece kalmaya çok uygun.  3.0

Metehan C.
Kadıköy’ün yerleşim yerleriyle iç içe sakin bir bölümünde yer alan bu oteli özellikle seçtik. Hem çevre sakinliği, hem parka hem sahile hem de iskeleye yakın oluşu sebebiyle. Bir iş seyahati için giderken eşimi de yanıma aldığımdan ben işle meşgulken onun sıkılmasını istemedim. Otel gerçekten bunun için çok uygun bir konumda. Çok yakınında bir park ve spor olanakları var. Ya da sahilde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Alışveriş merkezine giderek mağazaları dolaşabilirsiniz. Yani alternatifi çok bir konuma sahip. Daireleri de rahatlık ve konfor açısından evden farksız. Oldukça memnun ayrıldık. Bir dahaki seyahatlerimizde konaklayabileceğimiz güzel ve temiz bir otel.
Metehan C.17/03/2016 00:08:21