Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nobel Hotel Ankara  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Nobel Hotel Ankara
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 108,00 ₺

Başkentin merkezi sayılan Ulus’ta yer alan Nobel Hotel Ankara Atatürk Heykeli, Ankara Kalesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi ve Roma Yolu Kalıntıları gibi tarihi yerler ile Bakanlıklar, Adliye Sarayı gibi önemli merkezlere oldukça yakın mesafededir. 71 yatak kapasiteli 31 odası ile hizmet veren otel Kızılay meydanına da neredeyse yürüme mesafesinde bulunuyor. 
Nobel Hotel Ankara oda kahvaltı seçeneği ile hizmet veriyor. Güne zengin çeşitli bir kahvaltı ile enerjik dolu başlamanızı sağlayan bu tesiste konaklayarak Ankara’yı keşfetmeye hazır olabilirsiniz. Tesis bünyesindeki her odada klima, internet, havlu, televizyon, saç kurutma makinesi, eşya dolabı, çalışma masası ve ütü gibi ihtiyacınız olabilecek her ayrıntının eksiksiz olarak kullanıldığı tesisin bahçesinde kendine ait bir de otopark bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ankara'ya gelen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.  5.0

Can F
Odaları çok güzel, konfor harika, ulaşım açısından merkeze çok yakın. Personel güler yüzlü, kahvaltı başarılı, sınıfındaki birçok otelden daha iyi durumda. Fiyatına nazaran verilen hizmet çok iyi. Kaliteli ve temiz oteli Ankara'ya gelen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
Can F03/06/2016 11:22:12

Bir Yıldız Etmez  1.0

Remzi U.
Otel her ne kadar beş yıldızlı olarak tanıtılsa da biz yanıldık ve bunun böyle olmadığını deneyerek gördük. Bu şanssızlığı yaşadığımızda Nobel Hotel Ankara'da kaldığımız sürede klima sorunu ile karşılaştık. Klimayı soğuk yapınca sıcak oluyor daha sonra kendiliğinden ısısı değişiyordu. Daha sonra şikayetimizi bildirdik. Bize beklememiz gerektiğiniz onların sistemlerinin farklı olduğunu söylediler. Sanki çocuk kandırıyormuş gibi bizi oyalamaya çalıştılar. Nitekim hemen otelden ayrıldık.
Remzi U.07/03/2016 14:00:25