Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nokta Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Nokta Pansiyon
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 140,00 ₺

Sinop merkezinde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan Nokta Pansiyon ile otel kıvamında daha fazlasını elde ederek günlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz otopark hizmetlerinin yanı sıra odalarında, mini bar, banyo, tuvalet, ücretsiz internet hizmetlerini sunan Nokta Pansiyon sayesinde keyif içinde günlerinizi değerlendirebilirsiniz. Denize yakın mesafede olan otelin hizmetleri siz değerli müşterilerini de oldukça memnun edecektir. Şehir merkezinde bulunan pansiyon, tüm plajlara yürüme mesafesinde yer aldığı için yaz aylarında, deniz ve kumun keyfini çıkartma imkanını da siz değerli konuklarına sunuyor.

Kahvaltı ve yemeklerinizi Nokta Pansiyon’un odalarında değerlendirerek dışarıdaki masraflarınızın da azalmasını sağlayabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan personellerimiz, güler yüzlü hizmetleriyle siz değerli konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İş için uygun.  3.0

Seval U
Uzun kalmak isterseniz tavsiye etmem ama kısa süreli yani gecelik olabilir. Gece sesten dolayı çok rahatsız oldum ben. Ayrıca banyolar çok temiz değildi biraz özen gösterin bence. Yoksa tavsiye edilmezsiniz.
Seval U21/06/2016 07:55:49

klasik pansiyondan biraz daha iyiydi.  3.0

Önder H.
Bir pansiyon için yeterli donanıma sahip ve oldukça temiz. Bir öğrenci olarak fiyatı uygun olduğu için burada kaldığımı itiraf edeyim. Ama bu kadar temiz olmasa sırf uygun diye burada kalır mıydım bilmiyorum. Odaları bir pansiyona oranla oldukça yeterliydi bence. Otel odasından çok farkı yoktu. En azından standart otellerin odasından. Değerlendirmelerimi ailece konaklamayı düşünenler dikkate almayabilirler. Çünkü benim için yeterli olanlar onlar için yetersiz olabilir. Sevgililer gününde kız arkadaşımı görebilmek için Kastamonu’ya gitmiştim. Oraya ikinci gidişim. İlkinde de yine Nokta Pansiyon’da kalmıştım. Hava oldukça soğuk olmasına rağmen neyse ki pansiyon sıcaktı. Hatta kız arkadaşımla pansiyonda birer çay bile içtik. Neyse ki çalışanlar çok anlayışlılar. Oldukça candan davrandılar, birer ağabey edası ile. Artık hep oraya giderim. Tanıştık ne de olsa.
Önder H.26/03/2016 01:13:44