Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nuri's Beach Bungalow  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Nuri's Beach Bungalow
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Güzel bir koy içerisinde yer alan ve tüm yönleriyle en iyi şekilde dinlenmenizi sağlayan Nuri's Beach Bungalow, Kaş Limanağzı mevkiinde sizleri ağırlamaya devam ediyor. Olanakları, ayrıcalıkları ve tüm yönleriyle hayal ettiğinizden daha doğal bir tatil yaşamanızı sağlayan mekanda, dilerseniz günübirlik kalma şansına da sahip olabilirsiniz. Oldukça kapsamlı hizmetlere yer verilen Nuri's Beach Bungalow’un en çok göze çarpan detayları, denizin ortasında olmasıdır. Keyifli zamanlara ulaşmak adına en iyi tercihlerinizden biri olacağına inandığımız bu mekan, tekne turu ile daha güzel zaman geçirmeniz adına en iyisidir. Kumsal, bungalov evler ve yaz mevsimine dair aradığınız tüm güzelliklere hakim olan otel ile en keyifli zamanlara sahip olacaksınız.
Beklediğiniz kaliteden çok daha fazlasını yakalamak, yazın sıcaklarından uzaklaşarak, doğal güzelliklerin bulunduğu bir mekana kendinizi atmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Nuri's Beach Bungalow’u tercih etmek olacaktır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tekrar görüşmek üzere  4.0

Ekrem N
Kaş bölgesinde kaliteli hizmet sunan bir tesis arıyorsanız burayı tercih edin derim. Burada eğlenceli bir ortam var, denizin karşısında içkinizi yudumlamak mükemmel bir şey. En son buraya 2 ay önce konaklamak için gelmiştim, memnun bir şekilde ayrıldığım tesislerden biri oldu. Ayrıca otelin mutfağı da oldukça zengin. Personellerin hepsi alakalı ve sempatik insanlar. Gelecek sezonda kız kardeşimi de buraya getirmek istiyorum, eminim oda burayı çok sevecek.
Ekrem N26/05/2016 19:32:15

Bulunmaz bir tatildi.  5.0

Murat İ.
Gözlerden uzakta bir tatil yaşamak için daha önce giden bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittik. O kadar gözlerden uzak ki otele ulaşmak için motorlarla gidiyorsunuz. Otelin bulunduğu koy ülkemizin en nadide koylarından buru bence. Otelde sizi karşılayan harika insanlar çalışıyor. Bol sayıda şezlong ile hizmet verdikleri özel plaj alanının manzarası ve denizi harikaydı. Otelde hazırlanan yemekler son derece güzel ve doyurucuydu. Otelin odaları insana huzur veren eşyalar ile donatılmıştı. Sessiz sakin bir tatil için fazla uzağa gitmeye gerek yok. yemyeşil bahçede gün içinde serinlemek mümkündü ve her sabah kuş sesleri ile uyandığımız için gün boyu kendimizi iyi hissediyorduk.
Murat İ.01/02/2016 22:49:46