Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Okan Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Okan Motel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

  

2005 yılında faaliyete geçen motelimizde kendi yetiştirdiğimiz sebze ve meyvelerimizle hizmetinizdeyiz.
2005 yılında faaliyete geçen Okan Motel de kendi yetiştirdiğimiz sebze ve meyvelerimizle, kendi tutmuş olduğumuz balıklarla hazırladığımız sofralarda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca balık tutma zevkini yaşamak isteyen misafirlerimiz için 4 teknemiz her daim hazırdır. Büyük şehrin karmaşasından bunaldıysanız sıcak su ve klimalı odalarımızın balkonunda Midilli adası manzarası eşliğinde, her türlü dalış imkânına ve zıpkın avcılığına uygun denizimizde balıklarla yüzerek huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmek için 12 odalı evimize davetlisiniz… Okan Motel yer aldığı bölgede hemen açığımızda bulunan bazı batıklar ve açık sığlıklar burada trofe balık yakalamanıza imkân sunmaktadır.

Okan Motel Eski batıklar ve geniş kayalık bölgeler de olduğundan dolayı ciddi büyüklükteki sinarit, fangri mercan ve orfozlara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca sürekli olan ve bolca rağbet gören uskumru oltalarınızı şenlendirmektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Balık tutma keyfi  3.0

Samet Emre Kaçkın
Odaları ve banyosu oldukça küçük. Banyolarında küvet olmadığı gibi, banyo alanı da oldukça ufak. Rahat hareketi engelleyecek durumda olan banyoların bir an önce elden geçmesi gerektiği kanaatindeyim. Yemeklerinde genellikle hormonsuz yiyecekler yiyorsunuz çünkü kendileri yetiştiriyorlar. Ayrıca balık tutma keyfini doyasıya çıkarmanız taraftarıyım. En azından tatilde olduğunuzu hissedersiniz.
Samet Emre Kaçkın27/03/2016 15:46:16

Küçük Muhit  3.0

Ümmiye H.
Küçük bir yer lakin Muhteşem doğanın tadını çıkaralım gezelim görelim yiyelim içelim lakin kalacağımız yere çok para veremeyelim diyorsanız bence gayet uygun. Çünkü temiz bir yer buna karşılık çok uygun sıcak su da mevcut o konuda sıkıntı yaşamıyorsunuz. İşletme sahibi çok anlayışlı bir adam sıcakkanlı. Ütüye ihtiyacım oldu ve anında sağ olsun temin etti. Sıkıntı yaşadığım tek konu yanıma yedek havlu almamışım lakin havlu istediğimde temin edemediler.
Ümmiye H.24/03/2016 17:29:41