Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Öktem Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Öktem Motel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Öktem Motel, Asos Behramkale’ye 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. 8 oda ve 24 yaataktan oluşmaktadır. Görkem ve doğallık bir arada.. Kim böyle bir tatil istemez ki? İşte size fırsat. Deneyimli işletmecileri ile tatilinize büyü katacak, mükemmel bir tatil yaşayacaksınız. Sizler için en güzelini, kalitelisini yapmak için çabalamakta, kendisini geliştirmektedir. Kendinizi yazlık evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz, nezih şirin bir moeteldir. Geniş bahçesinde 10-15 adet meyve ağacı bulunmakta ve birçok meyve ve sebze yetiştirilmektedir. Sabah kahvaltıda yediğiniz ürünlerden tuttun akşam yediğiniz ürünlere kadar hepsi organik ve tazedir. Özellikle sabah kahvaltısının dillere destan bir özelliği bulunmaktadır. Sadece Karadut reçelini yemek için bile bu Öktem Motel’e gelebilirsiniz.

Öktem Motel, gün içinde yapılabilecek bir çok aktivite imkanı sunuyor size. Balık tutmak, tekneler ile açılmak, doğa yürüyüşlerine katılmak gibi birçok sağlıklı şey yapabilirsiniz. Eğer gerçekten hayalinizdeki tatil buysa sizde bu otele gelmelisiniz. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güler yüzlü hizmet  4.0

Mine J
Bu otelde 3 defa konakladım. Vazgeçemediğim tesislerden biri oldu burası. Odalar çok güzel bir şekilde hazırlanmış ve temizliğe önem veriyorlar. İşletme biraz salaş görünüyor ama yine de çok güzel ve memnun edici. Ayrıca çalışanlar olsun otel sahibi olsun çok iyi insanlar, güler yüzleri ile benden geçer not aldılar. Eğer buraya gelirseniz kalmanızı öneririm. Her yıl buraya geldiğimde unutulmaz günler geçiriyorum.
Mine J21/06/2016 16:20:36

meyve ağaçları, ev sahibinin tavrı ve organik yemekler için bir daha.  3.0

Cem Aydın S.
Tavsiye üzerine kız arkadaşımla 2015 Eylül başında giderek 1 hafta kaldık. Denizi tertemiz fakat taşlık olduğundan kız arkadaşım sadece güneşlenmekle yetindi. İskeleden de denize girilebiliyor ama çok iyi yüzme bilmediğinden cesaret edemedi. Oldukça küçük bir motel, fiyat olarak bir motel içinse biraz pahalı sanki. Konumuna laf yok ama tesis biraz ilgiye muhtaç, yorgun ve yıpranmış. Yemekler oldukça lezzetli, çeşit olarak çok fazla alternatife açık değilse de tazeliği ve sunumu olağanüstü. Motel sahipleri oldukça güler yüzlü ve iyi niyetli insanlar. Her konuda yardım etme gayretindeler. Sırf bu samimiyet için tekrar düşünebilirim.
Cem Aydın S.18/03/2016 01:39:37