Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Olivia Family Suites  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Olivia Family Suites
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ülkemize turizm açısından büyük katkıları olan Marmaris, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı tatilcilerin akınına uğrayan bir yerdir. Burada konuklar, deniz, kum ve güneş üçlüsünden yararlanarak yazın keyfini çıkartılar. Konaklama ayrıcalıklarını isteyenler de elbette kendi bütçelerine göre bir yerlerde konaklarlar. Bu imkanların en iyi hale gelmesi açısından ve tatilcilerin diledikleri gibi keyifle zaman geçirmeleri açısından farklı konsept ve tasarımda hizmet veren Olivia Family Suites, ailece tatil yapabileceğiniz mekanlardan biridir. 3 yıldızlı tesis ayrıcalıklarını müşterilerine sunan otelin, kendine ait yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness, spor salonu, spa merkezi gibi alanları bulunmaktadır. Kısa geziler, dart, 24 saat resepsiyon hizmetleri ve daha fazlasına sahip olan tesis ile yaz aylarının en iyi şekilde değerlendirme olanaklarına sahip olacaksınız. Olivia Family Suites farkıyla yaz eğlencesini en iyi şekilde yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Ayrıcalıklı hizmet seçenekleriyle müşterilerine daha fazlasını sunan ve güler yüzlü personeli, farklı dil bilen tercümanlarıyla yaz aylarınızın en iyi şekilde geçmesini sağlayan Olivia Family Suites, Kuşadası şehir merkezine 4 KM, Dalaman Havaalanına 150 KM. mesafede sizleri bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yenilik şart  3.0

Aslı U
Biraz eski gibi geldi. Tamam konum açısından olsun temizlik açısından olsun gayet iyisiniz ama artık yüzünüzü yenilerseniz biraz daha iyi olacak bence. Özellikle odalardaki eşyalar konusunda bir şeyler yapmalısınız. Dolabın kapağı elimde kaldı :) Eşim düzeltti ama bunları değerlendirin.
Aslı U11/06/2016 10:26:24

Sezon açılmadan güzeldi  4.0

Şeyma G
Tesiste her şey güzeldi. Yemekler umduğumdan iyi kalitede ve lüks sayılabilir kalitedeydi. Standart Oda kalitesi orta ve üzeri sayılabilir. Personel azdı ama mevsime göre normal karşılanmalı. Bizler sezon açılmadan gittiğimiz için oldu bu. Zaten bilerek bu zamanda gittik kalabalık olmasın diye ve öylede oldu kimseler yoktu. Bizim gibi 2-3 aile vardı onlarda çok iyi kişilerdi.
Şeyma G11/06/2016 10:20:12

az gayretle herşey daha güzel olacak.  3.0

Sadık D.
Otelin tadilata ve biraz daha özene ihtiyacı var. Bu hususlar dikkate alınırsa huzurlu ortamı ile daha çok tercih edilen bir yer olabilir. Umut vaat ediyor fakat işte biraz daha özen ve bakım gerekli. Yoksa havuz alanı, odaları gayet müsait. Özellikle aileler için çok ideal olabilir. Denize mesafesi biraz fazla bence. Biz pek gitmedik, otelin havuzu ile yetindik. Yine de kötü bir tatildi diyemem. Ama vasat sınıfından sıyrılma kapasitesine sahip. İşletme bunu kullanmalı.
Sadık D.23/03/2016 00:02:49