Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Olympos Life Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Olympos Life Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

 İşte size Olympos'un ortasında saklı bir cennet. Ne şehirlerin karmaşası ve kirliliği, ne birbirini ezen o insan seli, ne gürültü ne de koşuşturmaca... Bakımlı bir bahçeyle çevrili olan Olympos Life Hotel 'de sadece temiz bir havayı değil huzuru da soluyacaksınız ve aldığınız her nefeste bedeninizle birlikte ruhunuza da yayılacak o huzur.

 Çocuklarınız güvenli çocuk havuzunda eğlenceli zaman geçirirken yeni arkadaşlarıyla geniş bahçede dilediklerince koşup oynayacaklar. Siz de bu arada yetişkin havuzunda Akdeniz güneşinin tadını çıkarın doyasıya. Kesintisiz hizmet veren resepsiyonu, oyun salonu, restoranı, bar kafesi, interneti, çamaşırhanesi, barbeküsü, televizyon odası, otoparkı, toplantı odası ve güler yüzlü hizmeti ile Olympos Life Hotel 'de her şey sizi en iyi şekilde ağırlamak için düşünüldü.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yeşilin Huzuru  4.0

Tarık Ü.
Bütün kış stres ve kalabalık içinde geçtiğinden kendimize bir iyilik yapalım dedik ve unutulmaz tatilimizi yaşadığımız otele geldik. Burası tüm gözlerden saklanmış bir cennet adeta. Sessiz, sakin, huzur dolu bir yer burası. Her yer yemyeşil, insanlar sıcakkanlı, yemekler harika nasıl anlatsam bilemiyorum. Odamıza ilk çıktığımızda özlediğim ortam bu dedim. Oda gerçekten pırıl pırıldı. Tatilimiz boyunca personel son derece ilgiliydi. O büyük otellerde bir personel aramak saatler sürebilir ama burada bir dakikanızı bile almıyor. Kahvaltı ve akşam yemeklerinde inanılmaz tatlar ile tanışıyorsunuz. Bahçedeki havuzda çocuklar için de bölme var. Ayrıca biz bahçede arkadaşlarla sohbet ederken çocuklar salıncaklarda sallanıyordu. Gerçekten tam bir aile yeri, hiç düşünmeden gelebilirsiniz.
Tarık Ü.21/01/2016 20:59:18