Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Onar Village  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Onar Village
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 135,00 ₺

Beşparmak dağlarının eteğinde, Girne’de tatil yapmak isteyen konukların dinlenmesi, huzuru bulması, deniz keyfini yaşaması için en iyi hizmet seçenekleriyle davet eden Onar Village, aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz güzelliklerle donatılmıştır. Villa tipi otelin kendine ait yüzme havuzu, çocuk eğlence mekanları, mini kulüp gibi ayrıcalıklarından yararlanarak en iyi şekilde tatil günlerinizi değerlendirebilirsiniz. Evinizdeki konforu tatilinize taşıyan Onar Village, tüm güzel yönleri ve uygun fiyat seçenekleriyle aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır.

Erken rezervasyon fiyatlarından faydalanarak en güzel şekilde tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıcalıklı keyfiler, tatil günlerinde olanaklar ve daha fazlasına sahip olan Onar Village, Ercan havaalanına 35 KM. uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

dağ ve deniz.  4.0

Çağla T.
Kıbrıs'ta doğanın tam da kalbinde harika bir tatil geçirdim. geçen yaz geçirdiğim yorucu tempodan sonra kendimi ödüllendirdim. Ve bir arkadaşımın ailesi ile birlikte gittiği Onar Village'den yer ayırttım. Dinlendim, yenilendim, enerji topladım, yeni arkadaşlar edindim, güneşlendim, bronzlaştım, eğlendim, yüzdüm... Yani bir yazda yaşanabilecek herşeyi burada geçirdiğim 2 haftaya sığdırdım. Güzel bir tatildi.
Çağla T.22/06/2016 22:45:36

Kıbrıs tatili için düşünmeden burayı tercih edin derim.  5.0

Recep D
Kıbrıs'ta daha önce aldığımız bir otelde o kadar rezil bir tatil geçirdim ki anlatamam.Buraya gelirken de korkarak geldik.Farklı sitelerden yorumlara baktık ve öyle geldik.Şansa yani birazda.Burası cennet diyebilirim.Yetkili arkadaşlar ilgili ve çok düzenli hizmetleri var.Bunun yanında otelin konumu doğa ile iç içe olunca tatil değişilmez oldu.Gerçekten yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim ve Kıbrıs tatili için düşünmeden burayı tercih edin derim.
Recep D23/03/2016 14:34:21