Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Örücü Palace Apartments  Otel Puanı : 2 4 kişi yorum yapmış.

Örücü Palace Apartments
%50 4 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Örücü Palace Apartments, İstiklal Caddesi ile Karaköy'ü birbirine bağlayan Kumbarıcı Yokuşu'na yakın konumdadır. Beyoğlu'nun eğlence, sanat, yeme-içme, alışveriş noktalarına yürüme mesafesindeki Örücü Palace, toplam 5 adet dairesinde ev rahatlığını sunuyor. Vintage tarzda dekore edilmiş dairelerinde aynı zamanda tam donanımlı bir mutfak da bulunuyor. Dostlarınızla birlikte medeniyetler kenti İstanbul'un tarih kokulu sayfalarında kaybolmak için Örücü Palaca Apartments'ı tercih edin!

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İş seyahati için ideal  3.0

Zeynep J
İş seyahati için bu tesis de 5 gün boyunca kaldım. Daha sonra patronum da bu otele kalmaya gelmişti. Kaldığımız oda çok temiz ve konforluydu. Otel sahibi Mehmet Bey’in ilgi ve alakasına çok teşekkür etmek istiyorum, her şey mükemmeldi. Ayrıca odalar en güzel şekilde dizayn edilmiş ve herhangi bir eksiklik yoktu. Konum açısından da beğendim, her yere de oldukça yakındı.
Zeynep J26/06/2016 17:07:16

Güzel tesis  3.0

Okan N
5 gün 4 gece boyunca konakladığım yerlerden biri burası. Temizlik deyince akan sular duruyor. Özellikle konakladığım oda güzel bir şekilde hazırlanmış ve tertemizdi. Odalar da aradığınız her şey elinizin altında, herhangi bir eksik yoktu, bu konuda da sıkıntı çekmedim. Bence İstanbul’da gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir tesis. Ayrıca her yere yakın olması ve merkezde konumlandırılmış olması da büyük avantaj bence.
Okan N26/06/2016 13:56:04

Yinede tercih sizlerin ama bu paralara buradan daha güzel yerler var.  2.0

Irmak Z
Burası zaman kaybı olur. 1 gece kalıp gidecekseniz lafım yok ama bunu dışında pişmanlık yaşayabilirsiniz. Temizlik iyi fakat biraz ilgisizlik sezdim. Yani bir şey istendiğinde yada söylendiğinde hemen yapılmıyor bekliyorsunuz yapılmasını. Yinede tercih sizlerin ama bu paralara buradan daha güzel yerler var.
Irmak Z23/06/2016 10:01:09

Karar güzel de..  2.0

Ziynet Posbıyk
Aramızda topladığımız parayla İstanbul'da en uygun otelde tatil yapma kararı aldık. Karar güzeldi de otel çok fazla içler açıcı değildi.Dairelerde bulunan mutfaklar kullanışlıydı.Her bir odası birbirinden farklı tarzda ve farklı konsepte dizayn edilmişti.
Ziynet Posbıyk24/03/2016 20:51:21