Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Oscar Resort Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Oscar Resort Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Aile içi tatillerin en iyi şekilde değerlendirilmesi adına imkan ve seçeneklerle donatılan bir beldede tatil yapmak istediğinizde tercihleriniz arasında Girne’nin olmasını da öneriyoruz. Gerçek anlamda keyif içinde zaman geçirmek için değerlendirebileceğiniz beldede, konaklama hizmetlerinin en güzelini sunan Oscar Resort Hotel, ayrıcalıkları, farklı hizmet seçenekleri ve daha fazlasıyla sizleri de memnun edebilecek bir düzeyde işletme hizmeti sunmaktadır. Yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, su eğlenceleri, yatak hizmet, odalarda konfor ve daha fazlasına sahip olan Oscar resort ile siz de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Geniş arazi üzerine kurulu olan 4 yıldızlı tesis hizmetine sahip Oscar Resort Hotel, memnun edici sonuçlarla sizlere daha fazlasını sunmaktadır.

Girne şehir merkezine 20 dakika uzaklıkta yer alan Oscar Resort Hotel, Ercan havaalanına 35 Km. uzaklıkta sizleri bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

otelde sorun yok.  3.0

Çağla Nur Y.
Çocuklu bir aileyseniz ve Kıbrıs'ta tatil yapacaksanız en iyi alternatiflerden biri bence Oscar Hotel. biz 13 yaşındaki oğlum ve 9 yaşındaki kızım hep beraber gittik. çocuklar için oldukça eğlenceli bir tatil oldu. eşim genelde otel dışında casinolardaydı. biz çocuklarla otelde takıldık. neyse ki sıkıcı bir otel değildi. personel de çok sıcakkanlıydı. tipik Akdeniz insanları. oteli çok beğendim ama bir daha tatil için Kıbrıs'ı tercih etmem. eşim oldukça fazla para kaybetti.
Çağla Nur Y.23/06/2016 05:51:07

Otel gerçekten isminin hakkını vermiş  5.0

Fırat Sinem
Otel gerçekten isminin hakkını vermiş.Her şey mükemmel ve tad verici.Konum olarak şahane diyebilirim sadece Baf Plajına yürüme mesafesinde zaten yürürken temiz havayı soluyorsunuz.Servisleri ve servisi yapan çalışanları tam bir profesyonel.Açık büfe kahvaltıları restoranda ki yemekleri paha biçilemez lezzette.Bu yemeklere 10-15 Euro çok değildi açıkçası.Tek kelime ile mükemmelsiniz.
Fırat Sinem23/03/2016 14:42:46