Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Chervo Club Sirena Kadriye  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Otel Chervo Club Sirena Kadriye
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Mavi bayrak ödüllü plajı ile İtalyan kültürünü yaşatan Belek’in en güzel konaklama mekanlarından biri de Otel Chervo Club Sirena Kadriye’dir. Her şeyin en iyisini düşünerek konuklarının rahat etmesi adına gerekli tüm donanımı hazırlayan otel, Toros dağlarının bol oksijenini ciğerlerinizde solumanızı sağlayacak bir konumda yer alıyor. Akdeniz’in mükemmel manzarasını karşınıza alacağınız odalarında, klima, banyo, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmetlerinden faydalanarak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Açık büfe olanakları, restoran, bar ve alışveriş merkezlerine de yer verilen Otel Chervo Club Sirena Kadriye’de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Modern tasarımı, odalarındaki konforu, denize sıfır konumu ve daha fazlasıyla sizlerin de tercih etmesini önerdiğimiz Otel Chervo Club Sirena Kadriye, Antalya Havaalanına 38 KM. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

güzel bir otel  3.0

Kenan Demir
gerçekten başarılı ve inanılmaz bir otel hele olna havuzuna diyecek birşey yok yalnız çok fazla kişi girdiği için yazın baya bir. rengi değişiyor yoksa personeli ve yemekleri temiz başarılı
Kenan Demir23/11/2014 16:53:47