Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Dört Mevsim Pamukkale  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Otel Dört Mevsim Pamukkale
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 51,00 ₺

Konfor planlamasını ön plana çıkararak memnuniyetin elde edilmesine kaynaklık eden Otel Dört Mevsim Pamukkale aracılığı ile sizlerde seyahat rotanızı ölümsüzleştirerek kusursuzluğun elde edilmesini sağlayabilirsiniz. Gelişen vizyonu ile beraberinde prestijin ön plana çıkmasına kaynaklık eden Otel Dört Mevsim Pamukkale Osmanlı tarzını yaşatarak marjinal formun korunmasına olanak tanımaktadır. Osmanlı tarzına mensup yatak örtüleri ve farklı işlemeler ile desteklenmiş halıları kullanan Otel Dört Mevsim Pamukkale ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sağlamaktadır. Taş alana ev sahipliği yapan Otel Dört Mevsim Pamukkale’nin etrafı yeşil bitki örtüsü aracılığı ile donatılmıştır. Otelimizde restoran, otopark, çamaşırhane, bahçe ve sigara içilmeyen oda yer almaktadır. Heliopolis’e oldukça yakın olan Otel Dört Mevsim Pamukkale aracılığı ile sizler de Denizli ilini keşfe çıkarak keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yemyeşil Huzur  4.0

Beyazıt H.
Otel Dört Mevsim Pamukkale'de taş evde kalmanın güzelliğini yaşayın. Kendinizi bir huzur denizinde bulmak için buraya gelmeniz gerekir diyeilirim. Abimle birlikte gittiğim Otel Dört Mevsim Pamukkale'de hem huzuru hem de hayatımın aşkını buldum. Bu yüzden bu otelin yeri bende çok ayrı. Otel Dört Mevsim Pamukkale inşallah sevdiğim kız ve benim balayı için geleceğimiz yer olacak. Yemyeşil alanda bulunan Otel Dört Mevsim Pamukkale'yi size kesinlikle tavsiye ediyorum.
Beyazıt H.28/03/2016 13:24:14

Genel olarak güzel yer  3.0

Bursalı36
Bulunduğu yere bakarsak fiyat ve performans açısından en iyi otellerinden. Otelin özellikle akşam yemeği başarılı. Genel anlamda oteli beğendim. Beğenmediğim yanları ise havuzun yeterince temiz olmaması ve sabah kahvaltısında kullanılan ürünlerin aşırı kalitesiz olması.Bunlarda düzeltilirse daha iyi olur gelen müşteri bir daha gelmek ister.
Bursalı3626/03/2016 09:58:21